طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

* سجاد مرادی: همیشه پهلوان زنده را عشق است / با 80 درصد آمادگی در بازیهای آسیایی شرکت می کنم / رئیس فدراسیون دوومیدانی: زیر فشار رسانه‌ها و با نظر کار‌شناسان به سجاد مرادی شانس دادیم

* سجاد مرادی: همیشه پهلوان زنده را عشق است / با ۸۰ درصد آمادگی در بازیهای آسیایی شرکت می کنم

دونده نیمه استقامتی تیم ملی ایران گفت : وقتی گفتند مرا به بازی‌های آسیایی اعزام نمی‌کنند، ناراحت شدم اما تمریناتم را ادامه دادم، به هر ترتیب با ۸۰ درصد آمادگی در مسابقات شرکت می‌کنم و فقط در ۸۰۰ متر مسابقه می‌دهم.

سجاد مرادی: همیشه پهلوان زنده را عشق است / با 80 درصد آمادگی در بازیهای آسیایی شرکت می کنم

مرادی در پاسخ به این سوال که نگران تشدید آسیب دیدگی‌اش در جریان بازی‌های آسیایی نیست، اظهار داشت: تمریناتم را ادامه داده‌ام و هنوز ۲۰ تا ۳۰ درصد احساس درد می‌کنم. با این وجود مدارا می‌کنم و طوری می‌دوم که بتوانم مسابقه دهم.

وی با اشاره به رقبایش افزود: تنها دو رقیب اصلی در این بازی‌ها دارم که باید با قدرت زیادی رقابت کنم. سایر رقبایم هم شرایطی مشابه من دارند. به هر حال همیشه پهلوان زنده را عشق است و کسی که آماده است قهرمان می‌شود.

 

* رئیس فدراسیون دوومیدانی: زیر فشار رسانه‌ها و با نظر کار‌شناسان به سجاد مرادی شانس دادیم

افشین داوری اظهار داشت: به دلیل اینکه مرادی از شخصیت‌های بزرگ دوومیدانی است و در دوره گذشته بازی‌های آسیایی نیز مدال آور بوده، با اعزامش به بازی‌های آسیایی موافقت کردیم.

رئیس فدراسیون دوومیدانی: زیر فشار رسانه‌ها و با نظر کار‌شناسان به سجاد مرادی شانس دادیم

سجادی مرادی دونده استقامت کشورمان با موافقت رئیس فدراسیون به بازی‌های آسیایی اعزام می‌شود. داوری که بار‌ها مخالفت خود را در اعزام سجاد مرادی اعلام کرده بود بالاخره از موضع خود کوتاه آمد و اسم مرادی را نیز در لیست اعزامیان به بازی‌های آسیایی قرار داد. وی درباره این تصمیمش گفت: دلیل تغییر تصمیمم رسانه‌ها بود که نوشتند اگر اصلا مقام نمی‌آورد شانس حضور در بازی‌های آسیایی را از دست می‌دهد. از طرفی سجاد مردای تلاش زیادی کرده بود اما احساس می‌کرد اگر بدود احتمال آسیب دیدگی آشیل پایش وجود دارد. وی در اصفهان خیلی خوب دوید اما با من تماس گرفت و گفت اگر ندوم بهتر است.

وی ادامه داد: با کار‌شناسان صحبت کردم و مسئولان کمیته‌های تخصصی نیز اصرار کردند که وی به این بازی‌ها اعزام شود. ما هم به دلیل اینکه سجاد مرادی از شخصیت‌های بزرگ دوومیدانی است و در دوره گذشته بازی‌های آسیایی مدال آور بوده است با اعزامش به بازی‌های آسیایی موافقت کردیم.

داوری در پایان گفت: مرادی تمریناتش را در این مدت ترک نکرده و ما هم به احترام صحبت و نظر کار‌شناسان وی را به این بازی‌ها اعزام می‌کنیم. وی اگر در این بازی‌ها مقامی به دست آورد رتبه کشورمان را بالا می‌برد.

برچسب ها

2 دیدگاه در “* سجاد مرادی: همیشه پهلوان زنده را عشق است / با ۸۰ درصد آمادگی در بازیهای آسیایی شرکت می کنم / رئیس فدراسیون دوومیدانی: زیر فشار رسانه‌ها و با نظر کار‌شناسان به سجاد مرادی شانس دادیم”

  1. babak گفت:

    ماشالا سجاد.ایشالا میترکونی پهلوان

  2. سعید صالحی گفت:

    سجاد به وجودت افتخار میکنم خوشم اومد که به هیچکس باج نمی دهی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi