طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

افشین داوری: اعزام مرادی و سپهرزاد به اینچئون هنوز قطعی نیست / مریم طوسی: کار سختی در اینچئون دارم، اما می‌خواهم نتیجه تمرینات شبانه‌روزی‌ام را بگیرم

* افشین داوری: اعزام مرادی و سپهرزاد به اینچئون هنوز قطعی نیست

رئیس فدراسیون دو و میدانی گفت: اعزام سجاد مرادی و هادی سپهرزاد تا چهارشنبه این هفته قطعی می‌شود اما به احتمال زیاد این دو نفر در اینچئون حاضر هستند.

افشین داوری: اعزام مرادی و سپهرزاد به اینچئون هنوز قطعی نیست

درباره انتخاب سجاد مرادی و هادی سپهرزاد برای اعزام به بازی‌های آسیایی اظهار کرد: صحبت‌هایی در این‌باره وجود دارد و این موضوع تا چهارشنبه به صورت قطعی مشخص می‌شود. پیش از این هم اسامی این دو ملی‌پوش در لیست اعزام به اینچئون وجود داشت چرا که برای صادر شدن آیدی‌کارت باید اسم آن‌ها به مسئولان برگزاری مسابقات اعلام می‌شد. بعد از اینکه اسامی اعلام می‌شد ما نمی‌توانستیم نفر جدیدی را به لیست اضافه کنیم و به همین دلیل تصمیم گرفتیم که نام این دو جزء نفرات اعزامی قرار بگیرد.

رئیس فدراسیون دو و میدانی گفت: در مسابقات انتخابی این دو نفر مخصوصاً سجاد مرادی به دلیل آسیب‌دیدگی شرکت نکردند اما همه می‌دانستند که این ملی‌پوشان جزو افرادی نبودند که نخواهند در انتخابی شرکت کنند به همین دلیل بود که همه تلاش می‌کردند که این‌ها به تیم برگردند.

داوری درباره علت موافقت فدراسیون با اعزام این دو ملی‌پوش گفت: کارشناسان، مسئولین و اهالی رسانه همگی متفق‌القول اعتقاد داشتند که سجاد مرادی و هادی سپهرزاد به اینچئون بروند و بسیاری از افراد پیگیری بودند که این دو در تیم ملی دو و میدانی اعزامی به بازی‌های آسیایی حضور داشته باشند.

او ادامه داد: کارشناسان تخصصی دو و میدانی برای برخی از ملی‌پوشان ایران شانس زیادی برای کسب مدال قائل بودند که این دو نفر هم جزو این افراد بودند و ما هم بنا بر شرایط مصر بودیم که وضعیتی را مهیا کنیم که این افراد کنار تیم ملی باشند و امیدواریم در مسابقات نیز شرایط قابل قبولی داشته باشند و عملکرد مثبتی نیز برجای بگذارند.

داوری در پایان گفت: به نظر می‌رسد بر اساس پیشینه خوب مرادی و اینکه او در سطح آسیا شناخته شده است حضورش در اینچئون می‌تواند شرایط خوبی را برای ما فراهم کند.

 

* مریم طوسی: کار سختی در اینچئون دارم، اما می‌خواهم نتیجه تمرینات شبانه‌روزی‌ام را بگیرم

رکورددار دوی سرعت ایران گفت:‌ با وجود حریفان قدرتمند در آسیا کار سختی در بازی‌های آسیایی اینچئون دارم، اما می‌روم که بهترین نتیجه را بگیرم.

 مریم طوسی: کار سختی در اینچئون دارم، اما می‌خواهم نتیجه تمرینات شبانه‌روزی‌ام را بگیرم

مریم طوسی در مورد وضعیت آمادگی‌اش برای حضور در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: در حال حاضر در آخرین مرحله از اردوی آماد‌ه سازی‌ام در شهر گرگان هستم. تمریناتم به خوبی در جریان است و راضی هستم. پیش از آن هم در رشت تمرین می‌کردیم.

وی ادامه داد: اردوهای آماده سازی من در داخل کشور بود و تنها یک مرحله و برای چند روز به شهر آنکارای ترکیه رفتیم. شرایط خوبی دارم و تقریبا به مرز آمادگی رسیده‌ام.

ملی‌پوش بانوی دوی سرعت ایران در پاسخ به این سوال که آیا در کنار تمریناتش، حریفانش را هم زیر نظر دارد یا خیر، گفت: رقیبان آسیایی‌ام از کشورهای ژاپن، قزاقستان و هند هستند که رکوردهای خوبی هم دارند و قهرمانی‌های زیادی هم دارند.

وی در مورد اینکه چه قدر شانس کسب مدال دارد، گفت: کار سختی دارم و نمی‌توانم بگویم چه مدالی کسب می‌کنم. می‌روم که بهترین نتیجه را بگیرم. من در این مدت شبانه‌روز سخت تمرین کرده و تمام تمرکزم را برای موفق شدن گذاشته‌ام و امیدوارم حاصل زحماتم را ببینم.

رکورددار دوی سرعت گفت:‌ رشته تخصصی من دوی ۲۰۰ متر است و برای این مسابقه تمرین کرده‌ام، اما در ۱۰۰ متر هم خواهم دوید.

وی در مورد اینکه مشکلی در مورد لباس مسابقه دارد یا خیر، گفت: هنوز به تهران نیامده‌ام تا ببینم شرایط چگونه است. قرار است ۳۱ شهریور عازم اینچئون شویم و تا آن زمان لباس‌هایمان را تحویل می‌گیریم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “افشین داوری: اعزام مرادی و سپهرزاد به اینچئون هنوز قطعی نیست / مریم طوسی: کار سختی در اینچئون دارم، اما می‌خواهم نتیجه تمرینات شبانه‌روزی‌ام را بگیرم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi