طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

سلام سجاد مرادی به اینچئون! / طالبی رسا رکورد سجاد مرادی در 1500 را جابجا کرد

* سلام سجاد مرادی به اینچئون!

دبیر فدراسیون دوومیدانی از نظر مثبت فدراسیون درباره اعزام سجادمرادی به اینچئون خبر داد.

سلام سجاد مرادی به اینچئون!

حسین رشیدیان درباره اعزام سجاد مرادی به بازی‌های آسیایی اینچئون اظهار کرد: اعزام سجاد مرادی بستگی به تصمیم وزارت ورزش دارد. اگر وزارت با توجه به پیشینه و سوابق قهرمانی مرادی شرایط خاص او را بپذیرد، سجاد مرادی قطعا به بازی‌های آسیایی می‌رود.

رشیدیان ادامه داد: سجاد مرادی اعلام کرده است که برای حضور در اینچئون آماده است. ما هم گزارش تمرینات او را به مسئولین ارائه می‌دهیم و هر تصمیمی که آن‌ها بگیرند همان اجرا خواهد شد.

دبیر فدراسیون دوومیدانی درباره نظر فدراسیون دراین‌باره گفت: نظر فدراسیون درباره اعزام سجاد مرادی کاملا مثبت است. او در رکوردگیری که در لیگ داشت خوب عمل کرد و حتی نفر اول هم شده است. با این حال منتظر هستیم تا کمیته و وزارت به یک نظر مشترک برسند اما فدراسیون قطعا با اعزام مرادی موافق است.

 

* طالبی رسا رکورد سجاد مرادی در ۱۵۰۰ را جابجا کرد

رکورد ایمان طالبی رسا نوجوان شایسته همدانی کشورمان که در چارچوب مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور موفق شده بود ماده ۱۵۰۰ متر را در مدت زمان ۴ دقیقه و ۳ ثانیه و هفت صدم ثانیه طی کند پس از بررسی های لازم مورد تایید فدراسیون قرار گرفت.

طالبی رسا رکورد سجاد مرادی در 1500 را جابجا کرد

رکورد این ماده در رده سنی نوجوان پیشتر در اختیار سجاد مرادی با زمان چهار دقیقه و سه ثانیه و ۲۰ صدم ثانیه بود که در سال ۷۹ بدست آمد.

بر همین اساس، رکورد ماده ۱۵۰۰ متر در رده نوجوانان از این پس در اختیار ایمان طالبی رسا یکی از امیدهای دوومیدانی ایران در مواد نیمه استقامت خواهد بود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “سلام سجاد مرادی به اینچئون! / طالبی رسا رکورد سجاد مرادی در ۱۵۰۰ را جابجا کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi