طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

پاداش 20 میلیون تومانی برای طلای اینچئون / پاداش برای دوندگان نیمه استقامت / قهرمان یازدهمین دوره مسابقات دوومیدانی باشگاه‌های استان مرکزی جمعه 21شهریور مشخص می شود

* پاداش ۲۰ میلیون تومانی برای طلای اینچئون / پاداش برای دوندگان نیمه استقامت

نشست کمیته فنی فدراسیون دوومیدانی صبح امروز پنجشنبه در حالی در محل فدراسیون دوومیدانی برگزار شد که اعضا در پایان با اختصاص مبلغ ۲۰ میلیون تومان به مدال آور طلایی بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی موافق کردند ضمن اینکه مقرر شد از این پس پاداش های مشخصی برای حدنصاب های خوب در دوهای نیمه استقامت و استقامت در نظر گرفته شود.

پاداش 20 میلیون تومانی برای طلای اینچئون / پاداش برای دوندگان نیمه استقامت

در ابتدای این نشست افشین داوری رییس فدراسیون دوومیدانی پیشنهاد داد با توجه به سابقه درخشان مدال آوری دوندگان نیمه استقامت ایران در رقابت های برون مرزی، شرایط ویژه ای برای بازگشت این مواد به روزهای گذشته در نظر گرفته شود.

اعضا پس از موافقت با این پیشنهاد، تصمیم گرفتند موضوع در قالب کارگروه تخصصی متشکل از احمد یزدانیان رییس کمیته دوهای نیمه استقامت، احمد گودرزی رییس کمیته صحرانوردی، علی ایرجی رییس کمیته نوجوانان و جوانان و صادق شیرزاد رییس کمیته همگانی و پیاده روی بررسی شود و حدنصاب های پیشنهادی و ارقام مدنظر در جلسه بعدی ارایه و در خصوص آن تصمیم گیری شود.

** پاداش ۲۰ میلیون تومانی به طلایی های اینچئون

در این جلسه اعضا همچنین مصوب کردند تا از سوی فدراسیون دوومیدانی به مدال آوران بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی جدا از پاداش های در نظر گرفته شده از سوی وزارت ورزش و جوانان، به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز مبلغ ۲۰، ۱۰ و هفت میلیون تومان اهداء شود.

همچنین قرار شد بلافاصله پس از کسب مدال در بازی های آسیایی از سوی سرپرست تیم به دارندگان طلا, یک هزار دلار, دارندگان نقره ۷۰۰ دلار و برنزی ها ۵۰۰ دلار اهداء شود.

** ابارقی، مهر صفوتی و وظیفه دوست به لیست حق و الزحمه تمرین اضافه شدند

با تصمیم فدراسیون دوومیدانی ، محمد حسین ابارقی که موفق به کسب مدال طلای ۲۰۰ متر آسیا و شکستن رکورد ملی این ماده شده بود، علیرضا مهر صفوتی جوان آینده دار پرتاب وزنه ایران و محمد رضا وظیفه دوست که در مرحله سوم لیگ با عبور از مانع دو متر و ۲۵ سانتیمتری موفق شد جواز حضور در ماده پرش ارتفاع بازی های آسیایی اینچئون را کسب کند و رکورد باشگاهی ایران در این ماده را ارتقاء دهد، درلیست آیین نامه پرداخت حق و الزحمه فدراسیون دوومیدانی قرار بگیرند.

ورزشکارانی که در این لیست قرار می گیرند به صورت ماهیانه و به طور مستمر مبالغ مشخصی بر اساس آیین نامه سال ۹۱ از فدراسیون دوومیدانی برای حق و الزحمه تمرینات خود دریافت خواهند کرد.

** تصویه حساب های مالی تا پایان شهریورماه سال ۹۳

در ادامه این جلسه اعلام شد که مطالبات و معوقه های ورزشکاران و مربیان فدراسیون دوومیدانی تا پایان شهریورماه سال ۹۳ به صورت کامل پرداخته شده است و دیگر هیچ ورزشکار یا مربی نیست که مطالبه ای از فدراسیون تا این تاریخ داشته باشد.

** بازدید از نحوه تمرینات سجاد مرادی

پس از مطرح شدن نام سجاد مرادی و هادی سپهرزاد از سوی کمیته های مربوطه در نشست کمیته فنی، مقرر شد احمد یزدانیان و احمد گودرزی هفته آینده با حضور در اصفهان از نزدیک تمرینات سجاد مرادی را مشاهده کنند.

 

* قهرمان یازدهمین دوره مسابقات دوومیدانی باشگاه‌های استان مرکزی جمعه ۲۱شهریور مشخص می شود.

مجید فروتن نیا گفت: مرحله سوم وپایانی یازدهمین دوره مسابقات باشگاههای استان مرکزی روز جمعه ۲۱ شهریور ساعت۹صبح در محل پیست دوومیدانی مجموعه ورزشی شهدای ۵ مرداد اراک برگزار خواهد شد

رئیس هیئت دوومیدانی استان مرکزی خاطرنشان کرد: به تیمهای برتر وبهترین ورزشکار که بالاترین امتیاز را کسب نموده جوائزی اهداء خواهد شد

فروتن نیا تصریح کرد: بعداز این مسابقات ورزشکاران خود را برای مسابقات صحرانوردی قهرمانی کشور در رده های سنی آماده خواهند نمود

رئیس هیات دوومیدانی استان مرکزی در پایان گفت: استان مرکزی تا پایان سال میزبان مسابقات صحرانوردی قهرمانی جوانان و ۲۰ کیلومتر پیاده روی قهرمانی کشور می باشد.

0 دیدگاه در “پاداش ۲۰ میلیون تومانی برای طلای اینچئون / پاداش برای دوندگان نیمه استقامت / قهرمان یازدهمین دوره مسابقات دوومیدانی باشگاه‌های استان مرکزی جمعه ۲۱شهریور مشخص می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi