مطالب مرتبط:

هفتمین دوره مسابقه مدارس دوومیدانی دختران تهران فردا برگزار می شود / باز هم قزوین قهرمان رقابتهای دو نیمه ماراتن قهرمانی کشور شد

* هفتمین دوره مسابقه مدارس دوومیدانی دختران تهران فردا برگزار می شود

هفتمین دوره مسابقه مدارس دوومیدانی دختران فردا (یکشنبه) در مجموعه اختصاصی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

هفتمین دوره مسابقه مدارس دوومیدانی دختران تهران فردا برگزار می شود

در این رقابتها که با هدف استعدادیابی و پرورش پتانسیل ها برگزار می شود، در بخش دختران بیش از ۲۰۰ شرکت کننده از مدارس، شهید جوینی، آفتاب انقلاب، شهید کشوری، نصیبه، آرارات، پاکدشت و کرج به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

مسابقات در رده های سنی، هشت سال (متولدین ۱۳۸۵)، ۹ سال (متولدین ۱۳۸۴)، ۱۰ سال (متولدین ۱۳۸۳)، ۱۲-۱۱ سال (متولدین ۱۳۸۲-۱۳۸۱)، ۱۴-۱۳ سال(متولدین ۱۳۸۰-۱۳۷۹) و ۱۶-۱۵ سال(متولدین ۱۳۷۸-۱۳۷۷) و در دو بخش دختران و پسران برگزار می شود، شرکت کنندگان در مواد، ۶۰ متر، ۲۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، پرش طول، پرتاب وزنه و پرش ارتفاع با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

بر اساس اعلام کمیته مدارس دوومیدانی، هر ورزشکار مجاز به رقابت در یک ماده می باشد.

 

* باز هم قزوین قهرمان رقابتهای دو نیمه ماراتن قهرمانی کشور شد

مسابقات دو نیمه ماراتن قهرمانی کشور، تحت عنوان “جام میلاد حضرت علی بن موسی الرضا”، که صبح روز گذشته (جمعه ۱۴ شهریور ماه) در استان خراسان رضوی آغاز شد، با قهرمانی استان قزوین به پایان رسید.

تیم قزوین که سال گذشته نیز عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داده بود، امسال هم با کسب ۱۵ اتیاز منفی قهرمان شد و بر سکوی نخست ایستاد. تیم آذربایجان شرقی با ۲۱ امتیاز منفی ( ۶ امتیاز منفی بیشتر از قزوین) نایب قهرمان شد و البرز با ۲۴ امتیاز منفی در جایگاه سوم قرار گرفت.

در این رقابتها ، ۲۸دونده از استانهای، فارس، البرز، قزوین، آذربایجان شرقی، ایلام، خراسان رضوی، سمنان و کرمان، مسیری به مسافت ۲۱ کیلومتر را از پارک ملت مشهد (محل استقرار جانبازان شیمیایی) تا مجموعه ورزشی آستان قدس رضوی، با یکدیگر به رقابت پرداختند.

شایان ذکر است ورزشکاران و مسئولان پیش از آغاز مسابقه از جانبازان شیمیایی نیز عیادت کردند.

اعلام نتایج در بخش انفرادی این مسابقات:

۱- سید مهدی شریفی از فارس

۲- فرض اله رستمی از قزوین

۳- پژمان کرزه ای از آذربایجان شرقی

۴- حامد ایرانخواه از قزوین

۵- مسعود احمدی از ایلام

۶- رحمان میرزایی از البرز

۷- رحیم رستگاری از البرز

جواد علیزاده از آذربایجان شرقی

0 دیدگاه در “هفتمین دوره مسابقه مدارس دوومیدانی دختران تهران فردا برگزار می شود / باز هم قزوین قهرمان رقابتهای دو نیمه ماراتن قهرمانی کشور شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi