مطالب مرتبط:

مسابقات دوومیدانی برترینهای نونهالان کشور برگزار می شود / رقابتهای دو نیمه ماراتن قهرمانی کشور برگزار می شود

* مسابقات دوومیدانی برترینهای نونهالان کشور برگزار می شود

مسابقات دوومیدانی برترینهای نونهالان کشور در بخش پسران، صبح فردا (پنجشنبه)، در مجموعه ورزشی سردار جنگل در استان گیلان برگزار خواهد شد.

مسابقات دوومیدانی برترینهای نونهالان کشور برگزار می شود

این رقابتها با حضور بیش از ۱۰۰ دوومیدانی کار از سراسر کشور، که ۶۰ تن از آنها از مدعوین فدراسیون هستند، در ۱۰ ماده پیگیری خواهد شد.

ورزشکاران در مواد، ۱۰۰ متر با مانع، پرش طول، پرتاب وزنه، ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، پرش ارتفاع، پرتاب دیسک، سه هزار متر و پرتاب نیزه با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

دوومیدانی کاران دعوت شده از سوی فدراسیون، پیش از این در مسابقات دوومیدانی که در چهار منطقه ای کشور، که اوایل سال جاری با هدف استعدادیابی برگزار شد، موفق به کسب مقام نخست در هر ماده شده اند. دیگر ورزشکاران نیز به صورت داوطلبانه (از هر استان دو ورزشکار) برای حضور در این رقابتها معرفی شده اند.

 

* رقابتهای دو نیمه ماراتن قهرمانی کشور برگزار می شود

مسابقات دو نیمه ماراتن قهرمانی کشور، تحت عنوان “جام میلاد حضرت علی بن موسی الرضا”، صبح جمعه (۱۴ شهریور ماه) در استان خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

در این رقابتها که مناسبت بزرگداشت سالروز ولادت اما رضا(ع) برگزار می شود، دوندگان استقامتی کشورمان در مسیری به مسافت ۲۱ کیلومتر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

سال گذشته (۱۳۹۲) استان قزوین قهرمان مسابقات دو نیمه استقامت کشور شد.

شایان ذکر است اسامی و تعداد ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقات فردا (پنجشنبه) مشخص خواهد شد.

0 دیدگاه در “مسابقات دوومیدانی برترینهای نونهالان کشور برگزار می شود / رقابتهای دو نیمه ماراتن قهرمانی کشور برگزار می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi