مطالب مرتبط:

مرحله نهایی مسابقات قهرمانی باشگاههای زنان برگزار می شود / برنامه سومین مرحله از هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی باشگهای دوومیدانی زنان

* مرحله نهایی مسابقات قهرمانی باشگاههای زنان برگزار می شود

مرحله نهایی (سوم) از هجدهمین دوره مسابقات باشگاههای زنان کشور روزهای پنجشنبه و جمعه (۶ و۷ شهریور ماه) در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود.

پیشتازی تیم مقاومت بسیج در پایان مرحله دوم

این رقابتها با حضور ۱۰۰ ورزشکار از تیم های ملارد، موسسه مالی و اعتباری افضل توس، گلستان، مقاومت، هرمزگان، قزوین، کردستان، مریوان، چهارمحال و بختیاری، گیلان، مازندران، کرمان و شهید کشوری تهران و در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.

شایان ذکر است مرحله نخست این مسابقات ۲۹ و ۳۰ خرداد ماه و مرحله دوم ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه برگزار شد.

یادآور می شود سال گذشته و در جریان هفدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی زنان، تیم ثامن الحجج که امسال در جمع تیم های لیگ برتری حضور ندارد، قهرمان شد و تیم های مقاومت و سفیر فارس به ترتیب در جایگاههای دوم و سوم ایستادند.

 

* برنامه سومین مرحله از هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی باشگهای دوومیدانی زنان

سومین مرحله از هجدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی مسابقات قهرمانی باشگهای دوومیدانی زنان پنجشنبه و جمعه ( ۶ و۷ مرداد ماه) در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود.

برنامه سومین مرحله از هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی باشگهای دوومیدانی زنان

علاقمندان جهت مشاهده برنامه این مسابقات می توانند به فایل ضمیمه مراجعه کنند.

فایل ضمیمه

0 دیدگاه در “مرحله نهایی مسابقات قهرمانی باشگاههای زنان برگزار می شود / برنامه سومین مرحله از هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی باشگهای دوومیدانی زنان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi