مطالب مرتبط:

محمد عاکفیان مربی تیم ملی شد / نتایج هشت نفر برتر مرحله پایانی مسابقات قهرمانی باشگاههای مردان بر روی سایت قرار گرفت

* محمد عاکفیان مربی تیم ملی شد

محمد عاکفیان که مدتی است ورزشکاران زیر نظرش توانسته اند رکوردهای خوبی در مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور و خارج از ایران کسب کنند، از سوی فدراسیون دوومیدانی به عنوان مربی تیم ملی منصوب شد.

محمد عاکفیان مربی تیم ملی شد

در حکم افشین داوری خطاب به محمد عاکفیان آمده است: به پیشنهاد مدیر سازمان تیم های ملی و تایید کمیته فنی فدراسیون، نظر به تعهد، تخصص سوابق ورزشی جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مربی این فدرسایون جهت ورزشکار ملی ماده ۴۰۰ متر منصوب می شوید.

شایان ذکر می شود، محمد عاکفیان از قهرمانان اسبق دوومیدانی ایران در دوهای ۲۰۰ و ۴۰۰ متر ایران بود که در کارنامه ورزشی خود سابقه کسب مدال طلای مسابقات داخل سالن ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ آسیا، برنز مسابقات قهرمانی آسیا درسال ۲۰۰۷ و دو برنز جوانان آسیا در سال ۲۰۰۲ را دارد.

وی هم اکنون هدایت مهدی زمانی را برعهده دارد.

 

* نتایج هشت نفر برتر مرحله پایانی مسابقات قهرمانی باشگاههای مردان بر روی سایت قرار گرفت

نتایج هشت نفر مرحله پایانی مسابقات قهرمانی باشگاهها در بخش مردان که روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد بر روی سایت قرار گرفت.

نتایج هشت نفر برتر مرحله پایانی مسابقات قهرمانی باشگاههای مردان بر روی سایت قرار گرفت

علاقه مندان می توانند ، هشت نفر برتر مواد مختلف برگزار شده را از فایل ضمیمه دانلود کنند.

فایل ضمیمه

یک دیدگاه در “محمد عاکفیان مربی تیم ملی شد / نتایج هشت نفر برتر مرحله پایانی مسابقات قهرمانی باشگاههای مردان بر روی سایت قرار گرفت”

  1. مهرزاد چرخیان گفت:

    چه بهتر که تمام مربیان از افراد قهرمان خوش سابقه اسبق و دارای اطلاعات به روز باشند. انشالله که این سرآغزی برای تحولات پایه ای دیگر باشد. در هر صورت به محمد عاکفیان عزیز تبریک میگم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi