مطالب مرتبط:

راهیابی زرعکانی و رحمانی به فینال / حضور شوریابی در نخستین مرحله / استان سیستان و بلوچستان مسابقات دو صحرانوردی برگزار کرد

* راهیابی زرعکانی و رحمانی به فینال/ حضور شوریابی در نخستین مرحله

آرین زرعکانی و رضا رحمانی عصر دیروز(چهارشنبه) با حضور در نخستین مرحله مسابقات دوومیدانی دومین دوره المپیک نوجونان در نانجینگ چین، به مرحله فینال این رقابتها راه پیدا کردند.

راهیابی زرعکانی و رحمانی به فینال/ حضور شوریابی در نخستین مرحله

روز گذشته (چهارشنبه) نوجوانان کشورمان در مرحله نخست پرش ارتفاع و دو ۴۰۰ متر ، به میدان رفتند، که در نهایت زرعکانی با پرشی معادل ۲ متر و ۳ سانتی متر و رحمانی با زمان ۵۰ ثانیه و ۳۷ صدم ثانیه موفق شدند به فینال این مواد راه پیدا کنند.

صبح فردا (جمعه) نیز جواد شوریابی در مرحله نخست ماده دو ۴۰۰ متر با مانع با حریفان خود به رقابت خواهد پرداخت.

نمایندگان کشورمان روزهای اول و سوم شهریور در مرحله دوم و پایانی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

روز شنبه (اول شهریور) ماه آرین زرعکانی و رضا رحمانی به ترتیب در مرحله فینال مواد پرش ارتفاع و دو ۴۰۰ متر حضور خواهند یافت. همچنین روز سوم شهریور ماه جواد شوریابی در صورت راهیابی به فینال در ماده ۴۰۰ متر با مانع به میدان خواهد رفت.

 

* استان سیستان و بلوچستان مسابقات دو صحرانوردی برگزار کرد

هیات دوومیدانی استان سیستان و بلوچستان به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار، مسابقات دو صحرانوردی برگزار کرد.

استان سیستان و بلوچستان مسابقات دو صحرانوردی برگزار کرد

این مسابقات در دو رده سنی جوانان و نوجوانان و با حضور ۹۰ دونده در قالب هشت تیم از شهرستانهای، قصره قند، نیمروز، هیرمند، سراوان، سیب سوران، مهرستان، زهدان و بمپور برگزار شد.

در بخش تیمی این مسابقات و در رده جوانان تیم شهرستان نیمروز قهرمان شد و تیم های سراوان و مهرستان به ترتیب در جایگاههای دوم و سوم ایستادند. در رده نوجوانان نیز تیم بمپور در جایگاه نخست ایستاد و تیم های هیرمند و سیب سوران به ترتیب دوم و سوم شدند.

همچنین در دره انفرادی این رقابتها، در رده نوجوانان عبدالرحیم درزاده از بمپور در جایگاه نخست ایستاد و صادق لکزاسان از هیرمند و علی جهانتیغ از نیمروز دوم و سوم شدند.

در بخش انفرادی رده جوانان نیز محمد رضا میر جوینی قهرمان شد و علی سارانی و احمد صفدری به ترتیب عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

این مسابقات با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان رسید، که با توجه به اعلام هیات دوومیدانی استان سیستان و بلوچستان دوندگان برگزیده این رقابتها به مسابقات قهرمانی کشور که آبان ماه برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.

0 دیدگاه در “راهیابی زرعکانی و رحمانی به فینال / حضور شوریابی در نخستین مرحله / استان سیستان و بلوچستان مسابقات دو صحرانوردی برگزار کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi