طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

آغاز رقابت دوومیدانی کاران از فردا /حضور زرعکانی و رحمانی در نخستین مرحله / برنامه سومین مرحله از هجدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی مردان

 * آغاز رقابت دوومیدانی کاران از فردا /حضور زرعکانی و رحمانی در نخستین مرحله

دوومیدانی کاران کشورمان از فردا (چهارشنبه) رقابتهای خود را در دومین دوره مسابقات المپیک نوجوانان آغاز خواهند.

آغاز رقابت دوومیدانی کاران از فردا /حضور زرعکانی و رحمانی در نخستین مرحله

آرین زرعکانی و رضا رحمانی نوجوانانی هستند که از صبح فردا (چهارشنبه) با حضور در نخستین مرحله از مسابقات دوومیدانی المپیک نوجوانان ۲۰۱۴، به ترتیب در مواد پرش ارتفاع و دو ۴۰۰ متر،  به مصاف حریفان جهانی خود خواهند رفت.

جواد شوریابی دیگر نماینده کشورمان است که در ماده ۴۰۰ متر با مانع، روز جمعه (۳۱ مرداد ماه) در نخستین مرحله مسابقات خود حاضر خواهد شد.

دومین مرحله رقابتهای دوومیدانی کاران نوجوانان روزهای اول شهریور ماه در پرش ارتفاع (آرین زرعکانی) و دو ۴۰۰ متر(رضا رحمانی) و روز سوم شهریور ماه در ۴۰۰ متر با مانع (جواد شوریابی) برگزار خواهد شد.

مسابقات المپیک نوجوانان ۲۰۱۴ از روز ۲۵ مرداد ماه در شهر نانجینگ چین آغاز شده و تا ششم شهریور ماه ادامه خواهد داشت،  که سه دوومیدانی کار به عنوان نمایندگان کشورمان، کاروان ایران را در این رقابتها کامل کردند.

نوجوانان ایرانی پیش از این موفق شدند در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا (انتخابی المپیک نوجوانان) که اردیبهشت ماه امسال (سال ۱۳۹۳) در تایلند برگزارشد، ورودی المپیک نوجوانان را کسب کنند.

یادآور می شود بیژن شادمهر به عنوان سرپرست با تیم نوجوانان همراه است.

 

* برنامه سومین مرحله از هجدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی مردان

سومین مرحله از هجدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی مردان باشگاههای کشور روزهای پنجشنبه و جمعه (۳۰ و ۳۱ مرداد ماه) در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود.

برنامه سومین مرحله از هجدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی مردان

علاقمندان جهت مشاهده برنامه این مسابقات می توانند به فایل ضمیمه مراجعه کنند.

فایل ضمیمه

0 دیدگاه در “آغاز رقابت دوومیدانی کاران از فردا /حضور زرعکانی و رحمانی در نخستین مرحله / برنامه سومین مرحله از هجدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی مردان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi