طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

مرحله سوم و پایانی پنجشنبه و جمعه برگزار می شود / آخرین مهلت برای کسب ورودی بازیهای آسیایی /

* مرحله سوم و پایانی پنجشنبه و جمعه برگزار می شود / آخرین مهلت برای کسب ورودی بازیهای آسیایی

سومین و آخرین مرحله از هجدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی مردان باشگاههای کشور روزهای پنجشنبه و جمعه (۳۰ و ۳۱ مرداد ماه) در مجموعه اختصاصی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

مرحله سوم و پایانی پنجشنبه و جمعه برگزار می شود / آخرین مهلت برای کسب ورودی بازیهای آسیایی /

مرحله پایانی لیگ برتر دوومیدانی باشگاههای کشور آخرین مهلت جهت کسب حد نصاب ورودی بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی، برای دوومیدانی کاران بشمار می آید.

در این مسابقات بیش از ۱۰۰ دوومیدانی کار، از تیم های  های موسسه مالی و اعتباری افضل توس، خوزستان، هرمزگان، نفت تهران، شهرداری تبریز، بنیان بتن پیشرو لرستان، قزوین، سبک سازان شرق خراسان شمالی، مازندران، شهرداری سنندج، مقاومت اصفهان، خلیج فارس بوشهر، گلستان، ذوب آهن و البرز با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

مرحله اول این مسابقات ۵ و ۶ تیر ماه و مرحله دوم در تاریخ ۱۶ و ۱۷ مرداد ماه در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد که تا پایان مرحله دوم تیم نفت تهران ۱۹۴ امتیاز صدر نشین این رقابتها است و تیم های موسسه مالی و اعتباری افضل توس و خلیج فارس بوشهر به ترتیب با ۱۶۰ و ۸۷ امتیاز در جایگاههای دوم و سوم ایستاده اند.

یاد آور می شود، سال گذشته و در جریان هفدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی باشگاههای کشور، تیم پیکان که از غایبان لیگ هجدهم است، قهرمان شد و تیم های نفت و مقاومت خوزستان به ترتیب در جایگاههای دوم و سوم ایستادند.

 

* مسابقات مدارس دوومیدانی تهران برگزار می شود

مسابقات مدارس دوومیدانی دختران (هفتمین دوره) و  پسران (دومین دوره) تهران شهریور ماه در مجموعه اختصاصی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

مسابقات مدارس دوومیدانی تهران برگزار می شود

در این رقابتها که با هدف استعدادیابی و پرورش پتانسیل ها برگزار می شود، در بخش پسران روز هشت شهریور ماه و در بخش دختران روز ۱۶ شهریور دوومیدانی کاران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

در این مسابقات که در رده های سنی، هشت سال (متولدین ۱۳۸۵)، ۹ سال (متولدین ۱۳۸۴)، ۱۰ سال (متولدین ۱۳۸۳)، ۱۲-۱۱ سال (متولدین ۱۳۸۲-۱۳۸۱)، ۱۴-۱۳ سال(متولدین ۱۳۸۰-۱۳۷۹) و ۱۶-۱۵ سال(متولدین ۱۳۷۸-۱۳۷۷) و در دو بخش دختران و پسران برگزار می شود، شرکت کنندگان در مواد، ۶۰ متر، ۲۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، پرش طول، پرتاب وزنه و پرش ارتفاع با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

بر اساس اعلام کمیته مدارس دوومیدانی، هر ورزشکار مجاز به رقابت در یک ماده می باشد.

شایان ذکر است آخرین مهلت برای ارسال مدارک از سوی مدارس، در بخش پسران اول شهریور ماه و در بخش دختران ۱۰ شهریور ماه می باشد.

در پایان این مسابقات به نفرات اول تا سوم گواهینامه اهداء خواهد شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مرحله سوم و پایانی پنجشنبه و جمعه برگزار می شود / آخرین مهلت برای کسب ورودی بازیهای آسیایی /”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi