پیشتازی تیم مقاومت بسیج در پایان مرحله دوم / 24 مردادماه مرحله دوم مسابقات دوومیدانی باشگاه‌های استان مرکزی برگزار می‌شود

* پیشتازی تیم مقاومت بسیج در پایان مرحله دوم 

دومین مرحله از هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر دوومیدانی زنان باشگاههای کشور عصر امروز (جمعه) با پیشتازی تیم مقاومت بسیج ، در مجموعه آفتاب انقلاب تهران به پایان رسید.

پیشتازی تیم مقاومت بسیج در پایان مرحله دوم

در این رقابتها که با حضور بیش از ۱۰۰ ورزشکار طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۳ و ۲۴ مرداد ماه) در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، که تا کنون تیم مقاومت بسیج  با ۲۷۱ امتیاز صدر نشین است و تیم های موسسه مالی و اعتباری افضل توس و گلستان به ترتیب با ۲۱۰ و ۹۶ امتیازدر جایگاه های دوم و سوم ایستاده اند.

این رقابتها با حضور تیم های ملارد، موسسه مالی و اعتباری افضل توس، گلستان، مقاومت، هرمزگان، قزوین، کردستان، مریوان، چهارمحال و بختیاری، گیلان، مازندران، کرمان و شهید کشوری تهران  در دو نوبت صبح و عصر پیگیری شد که با جاجایی دو رکورد ملی و دو رکورد باشگاهی همراه بود.

زنان دوومیدانی کار عصر امروز (جمعه)  در مواد، پرتاب چکش، ۴۰۰ متر با مانع، پرش سه گام، پرتاب دیسک، ۸۰۰ متر، ۲۰۰ متر، پرتاب  نیزه، سه هزار متربا مانع، ۴ در ۴۰۰ متر امدادی، پنج هزار متر و مواد باقی مانده از ماده هفتگانه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مرحله سوم و پایانی لیگ برتر دوومیدانی زنان باشگاههای کشور روزهای ۶ و ۷ شهریور ماه در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

نتایج روز دوم و پایانی (جمعه) دومین مرحله لیگ باشگاههای زنان کشور:

  • پرش سه گام:

۱-      جواهر زمانی از گلستان، ۱۲ متر و ۳۶ سانتیمتر.

۲-      سمانه کوهکن از گلستان، ۱۲ متر و ۱۲ سانتیمتر.

۳-      مهسا معتمدی از موسسه مالی و اعتباری افضل توس، ۱۱ متر و ۴۲ سانتیمتر.

  • پرتاب دیسک:

۱-      فاطمه خیاطی از موسسه مالی و اعتباری افضل توس، ۴۶ متر و ۸۸ سانتیمتر.

۲-      مریم نوروزی از مقاومت بسیج، ۳۴ متر و ۳۶ سانتی متر.

۳-      خدیجه زارع از گلستان، ۳۲ متر و ۱۷ سانتیمتر.

  • ۸۰۰ متر:

۱-      سهیلا نادری از هرمزگان، با زمان ۲ دقیقه و ۱۹ ثانیه و ۵ صدم ثانیه.

۲-      حکیمه مقیمی از مقاومت بسیج، با زمان ۲ دقیقه و ۲۱ ثانیه و ۱۹ صدم ثانیه.

۳-      زهرا بهمنی از گلستان، با زمان ۲ دقیقه و ۲۲ ثانیه و ۴۶ صدم ثانیه.

  • پرتاب چکش:

۱-      لیلا کوهکن از گلستان، ۳۸ متر و ۷۶ سانتیمتر.

۲-      زهرا قلیچ راد از گلستان، ۳۶ متر  و ۳۱ سانتیمتر.

۳-      مریم نوروزی از مقاومت بسیج، ۳۵ متر و ۶۷ سانتیمتر.

  • ۴۰۰ متر با مانع:

۱-      سمیرا آسمانی از مقاومت بسیج، با زمان ۱ دقیقه و ۲ ثانیه و ۲۳ صدم ثانیه.

۲-      شهلا محمودی از قزوین، با زمان ۱ دقیقه و ۴ ثانیه و ۹۴ صدم ثانیه.

۳-      زهرا اسد زاده از مقاومت بسیج، ۱ دقیقه و ۵ ثانیه و ۹ صدم ثانیه.

  • پرتاب نیزه:

۱-      امینه ایرای از گلستان، ۴۶ متر و ۳۸ سانتیمتر.

۲-      زهرا اسد زاده از مقاومت بسیج، ۲۹ متر و ۴۹ سانتیمتر.

۳-      رباب نیکجو از ملارد، ۲۵ متر و ۶۵ سانتیمتر.

  • ۲۰۰ متر:

۱-      مریم طوسی از موسسه مالی و اعتباری افضل توس، با زمان ۲۴ ثانیه و ۱۴ صدم ثانیه.

۲-      الهام کاکلی از مقاومت بسیج، با زمان ۲۵ ثانیه و ۷۶ صدم ثانیه.

۳-      سودابه سبحانی از موسسه مالی و اعتباری افضل توس، با زمان ۲۶ ثانیه و ۳۱ صدم ثانیه.

  • ۴ در ۴۰۰ متر امدادی:

۱-      تیم موسسه مالی و اعتباری افضل توس، با زمان ۴ دقیقه و ۱ ثانیه و ۹۳ صدم ثانیه.

۲-      تیم مقاومت بسیج با زمان ۴ دقیقه و ۴ ثانیه و ۸۰ صدم ثانیه.

۳-      تیم هرمزگان با زمان ۴ دقیقه و ۲۳ ثانیه و ۷۸ صدم ثانیه.

  • پرش ارتفاع:

۱-      سپیده توکلی از مقاومت بسیج، ۱ متر و ۸۲ سانتیمتر.

۲-      مهسا کارگر از مقاومت بسیج، ۱ متر و ۷۰ سانتیمتر.

۳-      زهرا هاشم زاده از موسسه مالی و اعتباری افضل توس، ۱ متر و ۶۵ سانتی متر.

  • پنج هزار متر:

۱-      محبوبه غیور از مقاومت بسیج، با زمان ۱۸ دقیقه و ۴۴ ثانیه و ۳۱ صدم ثانیه.

۲-      پریسا عرب از مقاومت بسیج، با زمان ۱۸ دقیقه و ۴۷ ثانیه و ۸۳ صدم ثانیه.

۳-      لیلا ابراهیمی از موسسه مالی و اعتباری افضل توس، با زمان ۱۹ دقیقه و ۱۳ ثانیه و ۸۷ صدم ثانیه.

  • سه هزار متر با مانع:

۱-      بهاره جهان تیغ از موسسه مالی و اعتباری افضل توس، با زمان ۱۲ دقیقه و ۴۸ ثانیه و ۸۷ صدم ثانیه.

۲-      فاطمه لطفی از ملارد با زمان، ۱۳ دقیقه و ۵ ثانیه و ۲۰ صدم ثانیه.

۳-      فاطمه حق شناس از گیلان با زمان، ۱۳ دقیقه و ۵۷ ثانیه و ۹۱ صدم ثانیه.

  • هفتگانه:

۱-      زهرا هاشم زاده از موسسه مالی و اعتباری افضل توس با ۳۹۴۴ امتیاز.

۲-    شیرین نوتاش از مقاومت بسیج با ۳۵۸۶ امتیاز

۳- شکوفه شریفیان از ملارد با ۳۳۳۹ امتیاز.

  • ۱۵۰۰ متر:

۱-      زهرا علی اکبری از موسسه مالی و اعتباری افضل توس، با زمان ۴ دقیقه و ۵۹ ثانیه و ۴۷ صدم ثانیه.

۲-      فهیمه کلهر از مقاومت بسیج با زمان، ۵ دقیقه و ۱۱ ثانیه و ۱۸ صدم ثانیه.

۳- زهرا ملکی از مقاومت بسیج با زمان ۵ دقیقه و ۱۵ ثانیه و۱ صدم ثانیه.

 

* ۲۴ مردادماه مرحله دوم مسابقات دوومیدانی باشگاه‌های استان مرکزی برگزار می‌شود

مجید فروتن نیا گفت: این مسابقات در رده سنی بزرگسالان ۲۴ مردادماه در ساوه برگزار می‌شود

24 مردادماه مرحله دوم مسابقات دوومیدانی باشگاه‌های استان مرکزی برگزار می‌شود

رئیس هیئت دوومیدانی استان مرکزی خاطرنشان کرد: این مسابقات در ۱۱رشته  در محل پیست دوومیدانی مجموعه شهید چمران ساوه برگزار خواهدشد

فروتن نیا اضافه کرد: به تیمهای برتر وبهترین ورزشکار که بالاترین امتیاز را کسب نموده  جوائزی اهداء خواهد شد

به گفته وی، توجه به طرح استعدادیابی یکی از اولویت‌های مهم این هیئت بوده که در این راستا مسابقات مختلف به منظور استعدادیابی به اجرا درآمده است

رئیس هیئت دوومیدانی استان مرکزی تاکید کرد: هیئت دوومیدانی در حال حاضر در تمام رده‌های سنی و در اکثر شهرستان‌های استان فعالیت دارد

0 دیدگاه در “پیشتازی تیم مقاومت بسیج در پایان مرحله دوم / ۲۴ مردادماه مرحله دوم مسابقات دوومیدانی باشگاه‌های استان مرکزی برگزار می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مطالب مرتبط:


مشترک ما شوید!

logo-samandehi