طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

مدیر تیم‌های ملی: نمی‌دانم چرا مرادی کسب ورودی را زشت می‌داند / استثناء قائل شویم، دیگران اعتراض می‌کنند / پرونده پيستوريوس 5 هفته ديگر بسته مي‌شود

* مدیر تیم‌های ملی: نمی‌دانم چرا مرادی کسب ورودی را زشت می‌داند / استثناء قائل شویم، دیگران اعتراض می‌کنند

مدیر تیم‌های ملی دوومیدانی گفت: نمی‌دانم چرا سجاد مرادی کسب ورودی برای بازی‌های آسیایی را زشت می‌داند.

مدیر تیم‌های ملی: نمی‌دانم چرا مرادی کسب ورودی را زشت می‌داند / استثناء قائل شویم، دیگران اعتراض می‌کنند

سجاد مرادی یکی از دوومیدانی کاران مطرح ایران است که بحث ورودی او برای بازی‌های آسیایی جنجال آفرین شده است و او در مصاحبه‌ای با فارس عنوان کرد، “زشت است برای من ورودی تعیین می کنند و می‌توانند استثاء قائل شوند، اما مسئولان فدراسیون بسیار پا فشاری می‌کنند که هیچ ورزشکاری بدون ورودی اعزام نشود.”

تیمور غیاثی، مدیر تیم های ملی فوتبال در گفت‌‌وگو با فارس اظهار داشت: نمی‌دانم چرا مرادی اینگونه صحبت کرده است و جای تعجب دارد. قهرمانان المپیک و جهان با وجود مدال‌های بی شمار باز هم در ورودی شرکت می‌کنند و چرا باید زشت باشد؟

وی ادامه داد: مرادی پس از المپیک در مسابقات چندانی شرکت نکرده و نمی‌دانیم وضعیت بدنی او چگونه است. مگر او قرار است مسافرت برود که می‌گوید زشت است در مسابقه ورودی شرکت کند؟ این حرف از او بعید بوده است. مرادی قهرمان بزرگی است و دوست نداریم خراب شود، چون همه از وی انتظار مدال دارند.

مدیر تیم های ملی عنوان کرد: رکورد او یک دقیقه و ۴۴ ثانیه است و ما ورودی را یک دقیقه و ۴۵ ثانیه گذاشته ایم و کار سختی را در پیش ندارد. نباید بین ورزشکاران استثناء قائل شویم. فدراسیون سجاد مرادی را دوست دارد و تاکنون نیز کارها و درخواست او را به خوبی انجام داده است. اردوی خارج برای او در نظر گرفتیم، اما قبول نکرد و برادرش را فرستاد.

وی گفت: اگر بخواهیم بدون ورودی او را اعزام کنیم، آیا ورزشکاران دیگر اعتراض نمی‌کنند؟ بازی‌های آسیایی المپیک کوچک است و اگر خدایی ناکرده رکورد بدی را ثبت کند، ابتدا حیثیت خودش به خطر می‌افتد. کمیته ملی المپیک هم منتظر مشخص شدن شرایط اوست و نمی‌توانیم بدون ورودی کاری کنیم. البته خودش گفته است که می‌خواهد در مرحله سوم لیگ بدود.

 

* پرونده پیستوریوس ۵ هفته دیگر بسته می‌شود

قاضی پرونده اسکار پیستوریوس تا ۵ هفته دیگر رای نهایی را اعلام می‌کند.

پرونده پیستوریوس 5 هفته دیگر بسته می‌شود

پیستوریوس، دونده معلول اهل افریقای جنوبی که به علت نداشتن پا با پاهای مصنوعی فلزی قهرمان المپیک و پارالمپیک شده است، متهم به قتل نامزدش است و مدت هاست که در دادگاه های ژوهانسبرگ حاضر می شود.

بعد از دادگاه امروز اما توکوزیل ماسیپا، قاضی پرونده او، اعلام کرده که ۵ هفته زمان می خواهد و در تاریخ ۱۱ سپتامبر (۲۰ شهریور) رای نهایی اش را اعلام می کند. وکیل پیستوریوس اما مدعی شده که معلولیت او می تواند در تصمیم گیری قاضی تاثیرگذار باشد.

او در دادگاه هم این ادعا را مطرح کرده است:«او پا ندارد، مانند ما عادی نیست و نمی تواند مانند یک انسان عادی فرار کند». خود پیستوریوس پیش از این مدعی شده که بعد از دیدن سایه نامزدش در خانه ترسیده و با این طرز فکر که دزد وارد خانه اش شده، به او شلیک کرده است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مدیر تیم‌های ملی: نمی‌دانم چرا مرادی کسب ورودی را زشت می‌داند / استثناء قائل شویم، دیگران اعتراض می‌کنند / پرونده پیستوریوس ۵ هفته دیگر بسته می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi