مطالب مرتبط:

ایران با سه دوومیدانی کار در المپیک نوجوانان شرکت می کند / محمد ارزنده: بیشتر از کسب ورودی ترس از آسیب دیدگی‌ داشتم

* ایران با سه دوومیدانی کار در المپیک نوجوانان شرکت می کند

سه دوومیدانی کار ایرانی روز دوشنبه (۲۰ مرداد ماه) جهت حضور در رقابتهای المپیک نوجوانان، تهران را به مقصد پکن ترک خواهند کرد.

ایران با سه دوومیدانی کار در المپیک نوجوانان شرکت می کند

المپیک نوجوانان ۲۰۱۴ در شهر نانجینگ چین برگزار خواهد شد، که آرین زرعکانی در پرش ارتفاع، جواد شوریابی در ۴۰۰ متر با مانع و رضا رحیمی در ۴۰۰ متر آزاد، نمایندگان کشورمان در این مسابقات هستند.

نوجوانان ایرانی پیش از این در رقابتهای قهرمانی نوجوانان آسیا که اردیبهشت ماه امسال در کشور تایلند برگزار شد، موفق به کسب رکورد وروردی المپیک نوجوانان شدند.

تمامی مسابقات المپیک نوجوانان در دو مرحله و طی روزهای ۲۵ مرداد ماه تا ۶ شهریور ماه برگزار خواهد شد که بر اساس برنامه های اعلام شده، زرعکانی و رحمانی در روزهای ۲۹ مرداد ماه و ۱ شهریور ماه به ترتیب در مراحل اول و دوم به مصاف رقیبان خود خواهند رفت. جواد شوریابی نیز ۳۱ مرداد ماه در مرحله نخست و سوم شهریور ماه در دومین مرحله در مسابقات حاضر خواهد شد.

شایان ذکر است بیژن شادمهر رییس کمیته آموزش فدراسیون دوومیدانی به عنوان سرپرست تیم، دوومیدانی کاران نوجوان را همراهی خواهد کرد.

یادآور می شود کاروان ایران با ۱۶ ورزشکار در چهار رشته شنا، جودو، تیراندازی و سوارکاری، سه ورزشکار در دو رشته های تکواندو (دو سهمیه مردان و یک سهمیه زنان) و دوومیدانی و دو ورزشکار در سه رشته والیبال، کشتی فرنگی و وزنه‌برداری در این رقابتها حاضر خواهد شد.

 

* محمد ارزنده: بیشتر از کسب ورودی ترس از آسیب دیدگی‌ داشتم

ملی‌پوش پرش طول ایران می‌گوید بیش از هر چیز ترس از مصدومیت دوباره باعث شد کمی محتاط‌تر در لیگ بپرد.

محمد ارزنده: بیشتر از کسب ورودی ترس از آسیب دیدگی‌ داشتم

محمد ارزنده که نتوانست در مرحله دوم لیگ به ورودی بازی‌های آسیایی برسد اظهار کرد: در این رقابت‌ها بیشتر از آن که ترس از کسب ورودی داشته باشم، ترسم این بود که عضله شکمم دوباره درد بگیرد و دوباره آسیب دیدگی‌ام تشدید شود.

وی اضافه کرد: با این که در زمان پرش کمی عضله شکمم درد گرفت، اما موضوع جدی نبود و خوشحالم که مشکل برایم پیش نیامد.

ملی‌پوش پرش طول ایران درباره کمک گرفتن از “بوریس”، مربی هادی سپهرزاد هم در زمان مسابقه گفت: در این رقابت‌ها کمی راهنمایی از مربی هادی سپهرزاد گرفتم، اما به هر حال وقتی مربی خودم باشد شرایط خیلی فرق می‌کند. امیدوارم تا بازی‌های آسیایی فدراسیون یا ایگور را به ایران بیاورد یا این که شرایطی را فراهم کند تا من پیش مربی‌ام بروم.

ارزنده خاطر نشان کرد: با توجه به این که حدود سه ماه بود در هیچ مسابقه‌ای حضور نداشتم و در این مدت نیز کج دار و مریز تمرین کرده‌ام، از عملکردم در این مرحله از لیگ راضی هستم و فکر می‌کنم آوردن ورودی بازی‌های آسیایی کار سختی نیست و تنها دو سانتیمتر تا ورودی فاصله داشتم. به هر حال در مرحله بعد لیگ ورودی بازی‌های آسیایی را به دست می‌آورم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “ایران با سه دوومیدانی کار در المپیک نوجوانان شرکت می کند / محمد ارزنده: بیشتر از کسب ورودی ترس از آسیب دیدگی‌ داشتم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi