مطالب مرتبط:

دوومیدانی کاران جا مانده به دنبال سهمیه اینچئون در مرحله دوم لیگ / تمرین فشرده حدادی در روسیه به جای حضور در مسابقه لهستان

* دوومیدانی کاران جا مانده به دنبال سهمیه اینچئون در مرحله دوم لیگ

دوومیدانی کاران باقی مانده در مرحله دوم لیگ به دنبال سهمیه بازی های آسیایی اینچئون هستند.

دوومیدانی کاران جا مانده به دنبال سهمیه اینچئون در مرحله دوم لیگ

در این مرحله بیش از ۱۰۰ ورزشکار در قالب تیم های موسسه مالی و اعتباری افضل توس، خوزستان، هرمزگان، نفت تهران، شهرداری تبریز، بنیان لرستان، هتل ورزش قزوین و خراسان شمالی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

تاکنون (پایان نخستین مرحله از لیگ برتر)، نفت تهران با ۳۱۹.۵ امتیاز پیشتاز این دوره از رقابت‌ها است و تیم‌های موسسه افضل توس با ۱۵۲ امتیاز، سبک سازان شرق با ۹۵.۵ امتیاز، شهرداری تبریز با ۹۴ امتیاز، هیات قزوین با ۶۶ امتیاز، خلیج فارس بوشهر با ۵۷ امتیاز، هیات گلستان با ۴۲ امتیاز و بنیان بتن پیشرو با ۴۲ امتیاز به ترتیب در جایگاه‌های دوم تا هشتم ایستاده‌اند.

این مرحله نیز انتخابی برای بازی‌های آسیایی اینچئون محسوب می‌شود و دوومیدانی کارانی که تاکنون سهمیه این بازی‌ها را کسب نکرده‌اند، این فرصت را دارند که خود را مسافر اینچئون بنامند.

مرحله سوم و نهایی این مسابقات روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه جاری برگزار خواهد شد.

 

* تمرین فشرده حدادی در روسیه به جای حضور در مسابقه لهستان

احسان حدادی تمرین فشرده ۶ هفته‌ای در روسیه را به حضور در مسابقه‌ی پرتاب دیسک لهستان ترجیح داد.

تمرین فشرده حدادی در روسیه به جای حضور در مسابقه لهستان

احسان حدادی دارنده مدال نقره المپیک لندن که شانس اصلی کسب مدال طلا در بازی‌های آسیایی است پس از حضور در لیگ الماس در موناکو به روسیه رفته است تا با کیم بوخونسف تمریناتش را ادامه دهد.

حدادی که در نظر داشت ۲۳ آگوست در مسابقه پرتاب دیسک در لهستان شرکت کند حالا از این تصمیم منصرف شده و ترجیح داده که ۶ هفته تمرین فشرده را در روسیه زیر نظر «کیم» داشته باشد.

این پرتابگر المپیکی احتمالاً به جای لهستان به آلمان می‌رود تا در یکی از مسابقات پرتاب که هر هفته در این کشور برگزار می‌شود شرکت کند البته حدادی ممکن است لیگ الماس را آخرین مقصد خود پیش از بازی‌های آسیایی قرار دهد.

او هنوز رکورد مورد نظرش را برای بازی‌های آسیایی به دست نیاورده است اما در فرصت باقی‌مانده تلاش دارد تا به سطح آمادگی مطلوبی برسد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دوومیدانی کاران جا مانده به دنبال سهمیه اینچئون در مرحله دوم لیگ / تمرین فشرده حدادی در روسیه به جای حضور در مسابقه لهستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi