طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

مرحله سوم لیگ برتر، آخرین فرصت برای کسب رکورد ورودی بازیهای آسیایی / برادران صمیمی در مسابقات پرتاب دیسک اسلوونی اول و دوم شدند

* مرحله سوم لیگ برتر، آخرین فرصت برای کسب رکورد ورودی بازیهای آسیایی

مرحله سوم لیگ برتر دوومیدانی باشگاههای کشور، آخرین فرصت کسب رکورد ورودی جهت حضور در بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی، برای دوومیدانی کاران است.

مرحله سوم لیگ برتر، آخرین فرصت برای کسب رکورد ورودی بازیهای آسیایی

با توجه به اینکه کمیته فنی پیش از این برای حضور دوومیدانی کارن در بازیهای آسیایی حد نصاب هایی را تعیین کرده است، مرحله سوم لیگ برتر دوومیدانی باشگاههای کشور که طی روزهای پنجشنبه و جمعه (۳۰ و ۳۱ مرداد ماه) در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود، آخرین فرصت برای ثبت رکوردهای ورودی توسط ملی پوشان این رشته محسوب می شود.

به گفته تیمور غیاثی مدیر تیم های ملی دوومیدانی، با توجه به ثبت حد نصاب ها، فهرست کامل و دقیق ملی پوشان اعزامی به بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی، آخر مرداد ماه جاری از سوی فدراسیون اعلام خواهد شد.

 

* برادران صمیمی در مسابقات پرتاب دیسک اسلوونی اول و دوم شدند

برادران صمیمی در مسابقات پرتاب دیسک اسلوونی به مقام‌های اول و دوم دست یافتند.

برادران صمیمی در مسابقات پرتاب دیسک اسلوونی اول و دوم شدند

برادران صمیمی که برای برپایی اردوی یک ماهه عازم مجارستان شده بودند، در رقابت‌های قهرمانی کشور اسلوونی شرکت کردند و توانستند به عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی دست پیدا کنند.

محمد صمیمی که در تورنمنت بین‌المللی قبلی توانسته بود عنوان قهرمانی را از آن خود کند، در این رقابت نیز با رکورد ۶۳ متر و ۱۱ سانتی‌متر در مکان نخست ایستاد و محمود صمیمی با پرتابی به طول ۶۲ متر و ۲۹ سانتی‌متر به مقام دوم دست یافت.

این دو پرتابگر روز پنجشنبه به ایران بازمی‌گردند و در مرحله دوم لیگ دوومیدانی هم همانند مرحله اول حضور نخواهند داشت.

برادران صمیمی خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی اینچئون آماده می‌کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مرحله سوم لیگ برتر، آخرین فرصت برای کسب رکورد ورودی بازیهای آسیایی / برادران صمیمی در مسابقات پرتاب دیسک اسلوونی اول و دوم شدند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi