مطالب مرتبط:

اگر کمیته ملی المپیک موافقت کند تا ۳۰ مرداد کسب سهمیه اینچئون را تمدید می‌کنیم / تسلیت فدراسیون دوومیدانی به خانواده حسین معدنی

* اگر کمیته ملی المپیک موافقت کند تا ۳۰ مرداد کسب سهمیه اینچئون را تمدید می‌کنیم

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: اگر کمیته ملی المپیک موافقت کند، کسب ورودی برای ملی‌پوشان را تا ۳۰ مرداد تمدید می‌کنیم.

اگر کمیته ملی المپیک موافقت کند تا ۳۰ مرداد کسب سهمیه اینچئون را تمدید می‌کنیم

افشین داوری در مورد شرایط ملی‌پوشان دوومیدانی اظهار داشت: اکثر ملی پوشانی که در خارج اردو داشتند به ایران بازگشته‌اند و در ایران تمرینات خود را دنبال می‌کنند تا آماده مرحله دوم لیگ شوند. کاوه موسوی و لیلا رجبی در بلاروس حضور دارند و احسان حدادی و امین نیکفر نیز در آلمان به سر می‌برند. حسن تفتیان هم که با اسپانسر شخصی به ترکیه رفته تا اواخر هفته به ایران باز می‌گردد.

وی ادامه داد: برادران صمیمی اردویشان در مجارستان رو به پایان است و فردا پس از مسابقه‌ای که در استونی می‌دهند، به ایران باز می‌گردند.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد اینکه ملی پوشان باقی مانده تا چه زمانی برای کسب سهمیه بازی‌های آسیایی فرصت دارند، گفت: مرحله دوم لیگ که ۱۵ و ۱۶ مرداد برگزار می‌شود آخرین فرصت خواهد بود و اگر کمیته ملی المپیک موافقت کند می‌توانیم این زمان را تا ۳۰ مرداد که مرحله آخر لیگ است، تمدید کنیم. در حال حاضر نیز ۱۶ نفر سهمیه کسب کرده‌اند.

داوری عنوان کرد: ورزشکارانی که سهمیه کسب نکنند به هیچ عنوان اعزام نمی‌شوند، چون اعزام‌ها در اختیار کمیته ملی المپیک است و آنها نیز تنها به ورودی‌ها نگاه می‌کنند.

وی با اشاره به عملکرد سینا روحانی که در آمریکا زندگی و تمرین می‌کند، گفت: این دونده رکورد خوبی را در ۴۰۰ متر و ۴ در ۴۰۰ متر ثبت کرده است و امیدواریم در اینچئون خوش بدرخشد. او در آمریکا تمرین می‌کند و نیازی نمی‌بینیم برای ادامه تمرین به ایران بیاید و اصراری نداریم.

 

* تسلیت فدراسیون دوومیدانی به خانواده حسین معدنی

فدراسیون دوومیدانی در پیامی درگذشت حسین معدنی را به جامعه ورزش، خانواده والیبال کشور و خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.

تسلیت فدراسیون دوومیدانی به خانواده حسین معدنی

در این پیام آمده است:

” درگذشت زود هنگام حسین معدنی، مربی اخلاق مدار و پیشکسوت ارزنده والیبال کشورمان، جامعه ورزش کشور را در سوگ نشاند. خانواده دوومیدانی ایران این ضایعه دردناک را به بستگان آن مرحوم و تمامی بلند قامتان میهن عزیزمان تلسیت عرض می کند.

روحش شاد و یادش جاودان باد.”

برچسب ها

0 دیدگاه در “اگر کمیته ملی المپیک موافقت کند تا ۳۰ مرداد کسب سهمیه اینچئون را تمدید می‌کنیم / تسلیت فدراسیون دوومیدانی به خانواده حسین معدنی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi