طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

سجاد مرادی: در انتخابی شرکت نمی‌کنم،‌ فدراسیون خواست مرا به اینچئون اعزام کند! / رقابت‌های دوومیدانی جانبازان و معلولین با نظارت کمیته بین‌المللی پارالمپیک برگزار می‌شود

* سجاد مرادی: در انتخابی شرکت نمی‌کنم،‌ فدراسیون خواست مرا به اینچئون اعزام کند!

دونده نیمه استقامت ایران می‌گوید در مسابقه انتخابی مرحله دوم لیگ شرکت نمی‌کند و اگر فدراسیون می‌خواهد او را به بازی‌های آسیایی اعزام کند.

سجاد مرادی: در انتخابی شرکت نمی‌کنم،‌ فدراسیون خواست مرا به اینچئون اعزام کند

سجاد مرادی درباره آخرین وضعیت تمرین خود و حضور در مسابقه‌های انتخابی اظهار کرد: تمرین‌هایم را ادامه می‌دهم و شرایط بدی ندارم اما در مسابقه‌های انتخابی که گفته‌اند لیگ خواهد بود، شرکت نمی‌کنم و هر وقت پایم خوب شد، مسابقه می‌دهم.

وی ادامه داد:‌ این که من به بازی‌های آسیایی بروم یا خیر به فدراسیون بستگی دارد، آن‌ها اگر می‌خواهند من را انتخاب کنند و اگر نمی‌خواهند اعلام کنند تا این اندازه تمرین نکنم، به هر حال در مرحله دوم لیگ حضور ندارم و می‌خواهم در مرحله سوم مسابقه دهم.

مرادی درباره اینکه چرا در لیگ مسابقه نمی‌دهد، گفت: من نمی‌توانم کفش مخصوص دوومیدانی را بپوشم و اگر این کار را بکنم دوباره آشیل پایم دچار مشکل می‌شود. بنابراین تصمیم گرفتم که مسابقه ندهم.

دونده نیمه استقامت ایران در پاسخ به این که فدراسیون از این موضوع باخبر است، به ایسنا گفت: زمانی که آقای داوری به بروجن آمد موضوع را به او گفتم و اعلام کردم یک ماه دیگر می‌توانم مسابقه دهم و مشکلی در این باره وجود ندارد.

مرادی اظهار کرد: بالاخره ما در حدی هستیم که انتخابی برایمان برگزار نشود و اگر مسئولان باورمان دارند ما را به بازی‌های آسیایی اعزام کنند.

ملی‌پوش نیمه استقامت ایران خاطرنشان کرد: پیش از بازی‌های آسیایی در دو مسابقه شرکت می‌کنم. حضورم در مسابقه الجزایر حتمی است. البته رقابتی در روسیه را نیز مد نظر دارم.

 

* رقابت‌های دوومیدانی جانبازان و معلولین با نظارت کمیته بین‌المللی پارالمپیک برگزار می‌شود

رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور جانبازان و معلولین با حضور نمایندگان ۳۰ استان کشور با نظارت کمیته بین‌المللی پارالمپیک برگزار می‌شود.

رقابت‌های دوومیدانی جانبازان و معلولین با نظارت کمیته بین‌المللی پارالمپیک برگزار می‌شود

رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور جانبازان و معلولین با عنوان بزرگداشت پیشکسوت رشته دوومیدانی، مختار نورافشان، با حضور نمایندگان ۳۰ استان کشور در تهران برگزار خواهد شد.

علی‌اصغر هادی‌زاده، سرپرست انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین در خصوص برگزاری این مسابقات گفت: در رقابت‌های قهرمانی کشور دوومیدانی، ۴۳۰ ورزشکار از فدراسیون‌های ورزش جانبازان و معلولین و نابینایان و کم‌بینایان، از ۳۰ استان کشور حضور دارند که از این میان، ۱۵۰ ورزشکار در قالب ۳۰ تیم از فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان و ۲۸۰ ورزشکار در قالب ۳۰ تیم از فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین شرکت کرده‌اند.

وی افزود: از میان این شرکت کنندگان حدود ۱۲۰ نفر از بانوان نیز حضور دارند که برای این دوره از مسابقات آمار قابل توجهی به شمار می‌رود. رقابت‌های این دوره در تمام مواد و با نظارت کمیته بین‌المللی پارالمپیک در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد. برای اولین بار در رقابت‌های مواد دو، از سیستم الکترونیکی استفاده می‌شود و تمام رقابت‌ها با استانداردها و موازین رقابت‌های بین‌المللی برگزار می‌شود.

هادی‌زاده تصریح کرد: در پایان این مسابقات، ترکیب نهایی تیم ملی دوومیدانی جهت اعزام به بازی‌های پاراآسیایی اینچئون اعلام خواهد شد. این مسابقات به منظور بزرگداشت پیشکسوت رشته دوومیدانی، به نام مختار نورافشان مزین شده و از وی دعوت کردیم تا به عنوان مهمان ویژه در این مسابقات حضور پیدا کند.

جلسه فنی این مسابقات روز پنج‌شنبه، ۹ مرداد برگزار شده و پس از آن رقابت‌های قهرمانی کشور طی روزهای ۱۰ و ۱۱ مرداد برگزار خواهد شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “سجاد مرادی: در انتخابی شرکت نمی‌کنم،‌ فدراسیون خواست مرا به اینچئون اعزام کند! / رقابت‌های دوومیدانی جانبازان و معلولین با نظارت کمیته بین‌المللی پارالمپیک برگزار می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi