طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

محمد صمیمی با پرتاب بیش از 65 متر به مقام نخست رسید / برگزاری جشنواره تابستانی مسابقات دوومیدانی در تهران

* محمد صمیمی با پرتاب بیش از ۶۵ متر به مقام نخست رسید

برادران صمیمی که برای افزایش میزان آمادگی خود به اردوی تدارکاتی درمجارستان اعزام شده اند، شامگاه چهارشنبه در مسابقه بین المللی در این کشور به میدان رفتند و محمد صمیمی موفق شد با پرتابی بیش از ۶۵ متر به مقام نخست دست پیدا کند.

محمد صمیمی با پرتاب بیش از 65 متر به مقام نخست رسید

محمد صمیمی که سابقه پرتاب دیسک بیش از ۶۵ متر را در کارنامه ورزشی خود دارد، بیش از دو سال بود که نتوانسته بود به این حدنصاب نزدیک شود.

وی با پرتاب ۶۵ متر و ۴۶ سانتیمتر به مقام نخست رسید.

محمود صمیمی دیگر پرتابگر دیسک ایران نیز در این مسابقه با پرتابی به مسافت ۶۲ متر و ۹۰ سانتیمتر به مقام سوم رسید و وارگا رولند از کرواسی با ۶۳ متر و ۴۳ سانتیمتر دوم شد.

در این مسابقه هفت پرتابگر با یکدیگر رقابت کردند.

طبق برنامه اعلام شده از سوی عباس صمیمی مربی این دو ورزشکار کشورمان، محمد و محمود ۱۰ روز دیگر در مسابقه قهرمانی کشور اسلواکی به میدان خواهند رفت و مربی آنها امیدوار است محمود بتواند رکورد به مراتب بهتری در این مسابقه به ثبت برساند.

 

* برگزاری جشنواره تابستانی مسابقات دوومیدانی در تهران

جشنواره تابستانی مسابقات دوومیدانی استان تهران روز ۲۱ مرداد ماه، با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و فدراسیون دوومیدانی، در پیست مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار خواهد شد.

برگزاری جشنواره تابستانی مسابقات دوومیدانی در تهران

این جشنواره با هدف تقویت زیر ساخت ها و شناخت استعداد ها جهت حضور در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ ژاپن و بازیهای آسیایی ۲۰۱۹ ، در دو گروه سنی نوجوانان و جوانان برگزار می شود.

در این رقابتها دوومیدانی کاران نوجوان و جوان در مواد، ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، پرش طول، پرش ارتفاع و پرتاب وزنه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

شایان ذکر است در رده سنی نوجوانان متولدین ۱۱ دی ماه ۱۳۷۵ تا ۱۰ دی ماه ۱۳۷۷ و در رده سنی جوانان متولدین ۱۱ دی ماه ۱۳۷۳ تا ۱۱ دی ماه ۱۳۷۵ می توانند در این مسابقات حاضر شوند.

0 دیدگاه در “محمد صمیمی با پرتاب بیش از ۶۵ متر به مقام نخست رسید / برگزاری جشنواره تابستانی مسابقات دوومیدانی در تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi