مطالب مرتبط:

درخشش دوباره ملی پوشان اعزامی ایران به بلاروس / داوری: اسامی دوندگان اعلام شده برای حضور در بازی‌های آسیایی نهایی نیست

* درخشش دوباره ملی پوشان اعزامی ایران به بلاروس

ملی پوشان دوومیدانی ایران اعزامی به اردوی تدارکاتی بلاروس در چند میدان ورزشی دیگر به میدان رفتند و نتایج مختلفی کسب کردند.

درخشش دوباره ملی پوشان اعزامی ایران به بلاروس

سپیده توکلی رکورددار هفتگانه ایران موفق شد با کسب ۵۱۹۴ امتیاز به مقام دوم دست پیدا کند.

هادی سپهرزاد قهرمان سابق دهگانه آسیا نیز با ۷۱۰۷ امتیاز در جایگاه چهارم رقابت های بلاروس قرار گرفته است.

محمد محسن ربانی رکورددار پرش با نیزه ایران با پرشی به ارتفاع پنج متر به مقام دوم رسید. و احسان مهاجر شجاعی پس از مدت ها دوری از میادین در ماده ۴۰۰ متر به میدان رفت و با ثبت زمان ۴۸ ثانیه و ۵۸ صدم ثانیه سوم شد.

میلاد دریساوی در سه گام با پرشی به طول ۱۵ متر و ۳۵ سانتیمتر در جایگاه هفتم ایستاد و امیر مرادی در ۸۰۰ متر یک دقیقه و ۴۹ ثانیه موفق به صعود به فینال شد.

علیرضا مهر صفوتی نیز در پرتاب وزنه با ۱۷ متر و ۳۵ سانتیمتر پنجم شد.

 

* داوری: اسامی دوندگان اعلام شده برای حضور در بازی‌های آسیایی نهایی نیست

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: اسامی دوندگان ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی اینچئون هنوز رسمی و نهایی اعلام نشده است.

داوری: اسامی دوندگان اعلام شده برای حضور در بازی‌های آسیایی نهایی نیست

افشین داوری در خصوص اعلام اسامی دوومیدانی‌‎کاران ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اظهار داشت: این اسامی نهایی نیست و لیست نهایی دوومیدانی‌کاران برای حضور در این مسابقات بیستم ماه جاری به صورت رسمی اعلام می‌شود. تا آن زمان هر ورزشکاری که توانست به رکوردهای مدنظر دست یابد به این لیست اضافه می‌شود.

وی با بیان اینکه شرایط کنونی دوومیدانی‌کاران ایران خوب است، یادآور شد: با وجود اینکه ورزشکاران در شرایط پیک آمادگی قرار ندارند که البته لازم هم نیست در این مقطع کاملا آماده باشند، از نظر رکوردی شرایط مطلوبی دارند. تمام تمرکز مربیان ما بر این است که ورزشکاران کشور در نیمه دوم شهریورماه به مرز کامل آمادگی برسند.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در خصوص پیش‎بینی خود از نتایج دوندگان ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون تصریح کرد: در حال حاضر نمی‌توان نتایج را پیش بینی کرد. ما در حال پشتیبانی و تدارکات برای ملی‌پوشان هستیم و کار خود را به خوبی انجام می‌دهیم. در واقع حجت را برای آنها تمام کردیم. با توجه به شرایط بدنی کنونی نمی‌توان حدس زد چه اتفاقی در بازی‌های آسیایی رخ می‌دهد.

داوری در خصوص میزان شانس مدال‌آوری ایران در دو بخش آقایان و بانوان خاطرنشان کرد: امیدوارم در هر دو بخش مدال‌های خوبی داشته باشیم. در آقایان حتما مدال کسب می‌کنیم و در بانوان هم امید زیادی به چنین بحثی خواهیم داشت.

0 دیدگاه در “درخشش دوباره ملی پوشان اعزامی ایران به بلاروس / داوری: اسامی دوندگان اعلام شده برای حضور در بازی‌های آسیایی نهایی نیست”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi