طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

درخشش دوومیدانی کاران ایران در بلاروس / 4 نقره و یک برنز ملی‌پوشان دوومیدانی در بلاروس

* درخشش دوومیدانی کاران ایران در بلاروس

ملی پوشان دوومیدانی ایران در مسابقات بین‌المللی بلاروس به مقام‌های خوبی دست یافتند.

درخشش دوومیدانی کاران ایران در بلاروس

ملی پوشان دوومیدانی کشورمان که در کمپ استایکی بلاروس تمرینات آماده سازی خود را جهت حضور پرقدرت در بازی های آسیایی اینچئون پیگیری می‌کنند در مسابقات بین المللی کشور بلاروس هم به میدان رفتند که نتایج آنها به شرح زیر است:

*دومی کاوه موسوی

کاوه موسوی نماینده کشورمان در ماده پرتاب چکش موفق شد با پرتابی به مسافت ۶۹ متر و ۸۸ سانتیمتر در جایگاه دوم قرار بگیرد.

 

*دومی ربانی در پرش با نیزه

محمد محسن ربانی، ملی‌پوش پرش با نیزه ایران با پرشی به ارتفاع چهار متر و ۸۰ سانتیمتر دوم شد.

سپیده توکلی با عبور از مانع یک متر و ۷۵ سانتیمتری در جایگاه دوم ایستاد و در ماده ۱۰۰ متر مانع با طی کردن مسیر در مدت زمان۱۴ ثانیه و ۸۰ صدم ثانیه به مقام سومی رسید.

لیلا رجبی نیز با ۱۷ متر و ۹۳ سانتیمتر به مقام دومی دست یافت.

میلاد دریساوی نماینده کشورمان در ماده پرش سه گام نیز پس از پرشی معادل ۱۵ متر و ۷۵ سانتیمتر به علت درد زانو از دور مسابقات خارج شد.

دوومیدانی کاران کشورمان خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی آمده می‌کنند.

 

* ۴ نقره و یک برنز ملی‌پوشان دوومیدانی در بلاروس

ملی پوشان دوومیدانی ایران که در اردوی بلاروس به سر می برند، با حضور در مسابقات بین المللی این کشور به عناوین دوم و سومی ماده های مختلف دست یافتند.

4 نقره و یک برنز ملی‌پوشان دوومیدانی در بلاروس

ملی پوشان ایران که در کمپ استایکی بلاروس تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در بازی های آسیایی اینچئون پیگیری می کنند در مسابقات بین المللی کشور بلاروس به میدان رفتند.

در این رقابت ها کاوه موسوی در ماده پرتاب چکش با پرتاب ۶۹ متر و ۸۸ سانتیمتری خود در جایگاه دوم قرار گرفت. محمد محسن ربانی نیز با پرشی به ارتفاع چهار متر و ۸۰ سانتیمتر دوم شد.

همچنین سپیده توکلی در ماده پرش ارتفاع با عبور از مانع یک متر و ۷۵ سانتیمتری در جایگاه دوم ایستاد و در ماده ۱۰۰ متر مانع با طی کردن مسیر در مدت زمان۱۴ ثانیه و ۸۰ صدم ثانیه به مقام سومی رسید. لیلا رجبی نیز دیگر ملی پوش ایران بود که در ماده پرتاب وزنه با رکورد ۱۷ متر و ۹۳ سانتیمتر به مقام دومی دست یافت.

میلاد دریساوی نماینده ایران در ماده پرش سه گام نیز پس از پرشی معادل ۱۵ متر و ۷۵ سانتیمتر به علت درد زانو از دور مسابقات خارج شد.

هادی سپهرزاد ، ملی پوش دهگانه ایران نیز `پنجشنبه مسابقه دارد.

3 دیدگاه در “درخشش دوومیدانی کاران ایران در بلاروس / ۴ نقره و یک برنز ملی‌پوشان دوومیدانی در بلاروس”

 1. ولی اله محمودی گفت:

  باسلام ضمن تشکر از روابط عمومی فعال فدراسیون دو.قبلا اینگونه نبود .حالا اطلاع رسانی خیلی خیلی خوب شده .ولی اگر از ورزشکاران مدال اور استانها البومی تهیه میشد .بسبار عالی میشد.خیلی ها که قدیم مدال اور کشور در ردههای مختلف بودن ارزو میکنند حداقل با این زحمت خوب که خداوند از شما راضی باشد اسمی از مدال اورا دهه۷۰استانها درسایت باشد .باتشکر

 2. ولی اله محمودی گفت:

  بسمه تعالی
  همه استانها ودیگر ورزشکاران دوست دارند مدال اوران دهه های گذشته که حالا مربی شده اند را بشناسند خیلی مربیها یا علاقمندان .دو گمنام هستند خواهش میکنم این برنامه اشنایی ورزشکاران را در پانل کاربری مشخص کنید تا مدال اوران در سایت ثبت ودرجدول..قهرمانی .نوجوانان.جوانان.بزرگسالان.نیروهای مسلح.دانشجویان.اسیایی.جهانی ثبت نام کنند.مثال.کسب مدال طلا نوجوانان در کشور .تهران .سال۷۳مدال نقره نیروهای مسلح ۷۴……..باتشکر بر زحمت کشین سایت دوومیدانی .مهندس ولی اله محمودی هیات دوومیدانی شهرکرد.داور مسابقات جایزه بزرگ فرانسه سال۲۰۱۴پاربس صحرانوردی

 3. مهندس ولی الله محمودی گفت:

  باسلام
  واقعا جای تشکر را از مسول محترم وزحمت کش روابط عمومی فدراسیون ..جا دارد ریاست فدراسیون نسبت به اعطا ی تشویقی بخاطر به روز رسانی اطلاعات دو به مسول روابط عمومی اعطا کند.اگر دوندگان مختلف مدال آور را در سایتی ثبت نام کنید متشکریم ….باتشکر مهندس ولی اله محمودی از مدال آوران دوهای استقامت دهه ۷۰-۸۰ کشور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi