مطالب مرتبط:

احسان حدادی: می‌خواهم رکورد خوبی در موناکو ثبت کنم / داوری: نتایج دوومیدانی در اینچئون بهتر از گوانگژو خواهد بود/بهترین تدارکات را برای ملی پوشان داشتیم

* احسان حدادی: می‌خواهم رکورد خوبی در موناکو ثبت کنم

دارنده مدال نقره پرتاب دیسک المپیک لندن می‌گوید در این مرحله از لیگ الماس هدفش کسب نتیجه نیست بلکه می‌خواهد رکوردی خوب بدست آورد.

احسان حدادی: می‌خواهم رکورد خوبی در موناکو ثبت کنم

احسان حدادی که برای حضور در مرحله دیگر لیگ الماس شب گذشته به موناکو سفر کرد اظهار کرد: خوشبختانه وضعیت بدی ندارم و در این چند وقت تمریناتم را در تهران انجام داده‌ام، هرچند گرمای تهران باعث شد کمی خسته شوم ولی امیدوارم در موناکو پرتاب‌های خوبی داشته باشم.

وی ادامه داد: در مسابقات لیگ الماس نتیجه زیاد برایم مهم نیست چون در سال جاری در مراحل زیادی از این رقابت‌ها حضور نداشتم و هدف اصلی‌ام نتیجه‌ گرفتن در بازیهای آسیایی است. هر چند می‌خواهم رکورد خوبی را در این مرحله از لیگ الماس ثبت کنم.

دارنده مدال نقره پرتاب دیسک المپیک لندن به حضورش در اردوی آلمان اشاره کرد و گفت: پس از موناکو بلافاصله به اردویی در آلمان می‌روم و ۱۰ روز بعد نیز در مسابقات جایزه بزرگ لهستان شرکت می‌کنم. بعد از آن دیگر تا بازیهای آسیایی در مسابقه‌ای حضور نخواهم داشت و یک دوره شش هفته‌ای در روسیه زیر نظر کیم‌ بوخنسوف تمرین می‌کنم که این تمرینات تا بازیهای آسیایی ادامه خواهد داشت.

حدادی با بیان اینکه خوشبختانه مشکل خاصی برای تمریناتم وجود ندارد گفت: فدراسیون دو و میدانی هرچند با محدودیت‌های مالی روبرو است اما اردوهای ما را برقرار کرده و امیدوارم هزینه‌های اردوهای من تا پایان هم پرداخت شود چون بخشی از این هزینه‌ها باقی مانده و امیدوارم با رفع شدن آن دیگر دغدغه‌ای نداشته باشم.

وی خاطرنشان کرد: هنوز مشخص نیست که در مدت باقی‌مانده تا اینچئون به ایران باز می‌گردم یا خیر، اما اگر مشکلی نباشد تا بازیها در روسیه خواهم ماند.

پرتابگر المپیکی ایران درباره پیش‌بینی‌اش از عملکرد خود در اینچئون گفت: امیدوارم کاروان ایران در این رقابت‌ها موفق باشد و همه ورزشکاران بتوانند نتیجه بسیار خوبی را کسب کنند. در این سال‌ها ورزش ما بسیار خوب پیشرفته کرده است و این پیشرفت به راحتی به دست نیامده، امیدوارم این روند صعودی در بازیهای آسیایی هم ادامه یابد. اگر مشکل خاصی در این رقابت‌ها وجود نداشته باشد ما هم نتیجه خوبی خواهیم گرفت.

لیگ الماس در حالی روز جمعه در موناکو برگزار می‌شود که در رشته پرتاب دیسک پیتر مالاخوفسکی از لهستان با ۱۲ امتیاز صدرنشین است. رابرت هارتینگ آلمانی با ۸ امتیاز در رده دوم قرار دارد و جورج فرناندز با ۲ امتیاز در رده سوم است. همچنین ایکاس گودا از هند یکی از رقبای اصلی احسان حدادی در بازیهای آسیایی با ۲ امتیاز و گرد کانتر از استونی نیز با امتیازی مشابه در رده‌های چهارم و پنجم هستند اما ویکتور گونتکو از روسیه یک امتیاز در این مسابقات دارد و جایگاه ششم را به خود اختصاص داده و احسان حدادی هم با یک امتیاز در بین هفت پرتابگر دیسک عنوان آخر را دارد.

 

* داوری: نتایج دوومیدانی در اینچئون بهتر از گوانگژو خواهد بود/بهترین تدارکات را برای ملی پوشان داشتیم

رئیس فدراسیون دو و میدانی گفت: با توجه به مهیا بودن شرایط از ملی پوشان توقع داریم به لطف خدا نتایج مطلوبی را کسب و عناوین بهتری از گذشته کسب کنند.

داوری: نتایج دوومیدانی در اینچئون بهتر از گوانگژو خواهد بود/بهترین تدارکات را برای ملی پوشان داشتیم

افشین داوری در مورد شرایط ملی پوشان دوومیدانی در اردوی بلاروس اظهار داشت: ملی پوشان در این اردو شرایط خوبی دارند وعده ای از ملی پوشان در حین انجام تمرین، سه مسابقه پیش رو دارند و تعدادی دیگر فقط یک مسابقه. در چند روز اخیر به غیر از ملی پوشان ماده ی هفت گانه بقیه ی ملی پوشان در مسابقات شرکت کردند. با توجه به خنک بودن هوا ملی پوشان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته اند ودر شرایط خوبی به سر می برند.

وی در مورد اینکه آیا نفرات اعزامی به اردوی بلاروس برای مسابقات آسیایی هم اعزام می شوند افزود: بله به غیر از نفرات اعزامی به اردوی بلاروس، عده ی دیگری از ملی پوشان به ترکیه و مجارستان رفته اند. احسان حدادی و امین نیک پور در اردوی آلمان حضور داشتند و در حال حاضر به ایران بازگشته اند و در روز های آینده این دو ملی پوش به همراه مربیان خود به روسیه می روند، عده ی دیگری از ملی پوشان آخر همین هفته به اردوی بلاروس اضافه می شوند که به نظر می رسد همین نفرات به مسابقات بازی های آسیایی اعزام شوند. در حال حاضر ملی پوشان به همراه مربیان خود حدود ۳۵ نفر هستند که در اردوی خارج از کشور حضور دارند.

داوری با اشاره به مناسب بودن شرایط ملی پوشان دوومیدانی در مورد میزان آمادگی آنها اظهار داشت: ملی پوشان در شرایط خوبی قرار دارند ود ر حال حاضر ۷۰ تا ۷۵ درصد آمادگی رسیده اند. ما سعی کردیم بهترین تدارکات را برای ملی پوشان داشته باشیم.

رئیس فدراسیون دو و میدانی کشورمان در مورد پیش بینی نتایج بازی های آسیایی اینچئون تصریح کرد: در حال حاضر نمی توان چیزی را پیش بینی کرد، ما در حال پشتیبانی و تدارکات برای ملی پوشان هستیم و کار خود را به خوبی انجام می دهیم و با توجه به مهیا بودن شرایط از ملی پوشان توقع داریم به لطف خدا نتایج مطلوبی را کسب و عناوین بهتری از گذشته کسب کنند.

برچسب ها

یک دیدگاه در “احسان حدادی: می‌خواهم رکورد خوبی در موناکو ثبت کنم / داوری: نتایج دوومیدانی در اینچئون بهتر از گوانگژو خواهد بود/بهترین تدارکات را برای ملی پوشان داشتیم”

  1. امید رییسی گفت:

    سید مصطفی کریمی میتواند مشکلات دوومیدانی را حل کند من او را انتخاب میکنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi