طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

حضور احسان حدادی در دهمین مرحله لیگ الماس / 6 دوومیدانی کار ایران در اردو ترکیه

* حضور احسان حدادی در دهمین مرحله لیگ الماس

احسان حدادی با هدف حضور در دهمین مرحله مسابقات دوومیدانی لیگ الماس در سال ۲۰۱۴، راهی موناکو فرانسه خواهد شد.

حضور احسان حدادی در دهمین مرحله لیگ الماس

دهمین مرحله از لیگ الماس روز جمعه ۲۷ تیر ماه در شهر موناکو برگزار خواهد شد و احسان حدادی نایب قهرمان المپیک لندن و نماینده کشورمان با برترین های دنیا در ماده پرتاب دیسک این مسابقات به رقابت خواهد پرداخت.

حدادی پیش از این در نخستین مرحله این رقابتها که در دوحه قطر برگزار شد با پرتابی ۶۱ متر و ۸۶ سانتیمتری در جایگاه هفتم ایستاد و با حضور در ششمین مرحله با پرتابی ۶۵ متر و ۲۳ سانتیمتری عنوان سوم را به خود اختصاص داد.

موناکوی فرانسه سومین حضور احسان حدادی در این دوره از مسابقات لیگ الماس به شمار می رود و نماینده کشورمان تا کنون با کسب ۱ امتیاز از ششمین مرحله این رقابتها، میان برترین پرتابرگران جهان در جایگاه ششم ایستاده است.

مراحل یازدهم تا چهاردهم مسابقات دوومیدانی لیگ الماس به ترتیب در شهر های استکهلم سوئد، بیرمنگام انگلستان، زوریخ سوئیس و بروکسل بلژیک برگزار خواهد شد.

دارنده مدال نقره المپیک لندن پس از پشت سر گذاشتن دهمین مرحله از مسابقات لیگ الماس راهی کشور آلمان خواهد شد تا به مدت ۲۰ روز تمرینات آماده سازی خود را در این کشور پیگیری کند. وی پس از آن در آخرین مرحله برنامه های آماده سازی خود پیش از اعزام به بازیهای آسیایی اینچئون کره جنوبی، عازم روسیه خواهد شد و تا زمان آغاز بازیها تمرنیات خود را در این کشور پیگیری خواهد کرد.

 

* ۶ دوومیدانی کار ایران در اردو ترکیه

چند تن از دوومیدانی کاران کشورمان روز گذشته (دوشنبه) عازم آنکارای ترکیه شدند تا تمرینات آماده سازی را در اردویی سه هفته ای پیگیری کنند.

دوومیدانی کار ایران در اردو ترکیه

ملی پوشان کشورمان جهت پیگیری تمرینات زیر نطر مربیان فدراسیون در محیطی متفاوت، به این اردو اعزام شده اند تا با بالاترین میزان آمادگی در بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی حاضر شوند.

مهدی زمانی، مریم طوسی، رضا مقدم، رضا قاسمی، سبحان طاهرخانی و سجاد هاشمی آهنگری از دوومیدانی کاران حاضر در این اردو هستند.

لازم به ذکر است حسن تفتیان که پیش از این به ترکیه اعزام شده بود نیز، تمرینات خود را در شهر مرسین ترکیه پیگیری خواهد کرد.

در حال حاضر، سپیده توکلی، محسن ربانی، میلاد دریساوی، فهیمه کلهر، لیلا رجبی و کاوه موسوی در بلاروس و محمد و محمود صمیمی در مجارستان، از دیگر دوومیدانی کاران اردو نشین هستند.

رضا قاسمی نیز پیش از این جهت حضور در مسابقات تدارکاتی به کشور آلمان اعزام شده بود که پس از بازگشت به اردونشینان ترکیه پیوست.

0 دیدگاه در “حضور احسان حدادی در دهمین مرحله لیگ الماس / ۶ دوومیدانی کار ایران در اردو ترکیه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi