مطالب مرتبط:

کناره‌گیری احتمالی دومین ملی‌پوش دوومیدانی/ صمیمی: بعد از اینچئون در رده ملی پرتاب نمی‌کنم / تمرین دو وزنه‌بردار نوجوان زیر نظر مهدی پانزوان!

* کناره‌گیری احتمالی دومین ملی‌پوش دوومیدانی/ صمیمی: بعد از اینچئون در رده ملی پرتاب نمی‌کنم

ملی پوش پرتاب دیسک ایران گفت: بعد از بازی‌های آسیایی اگر شرایط تغییر نکند، دیگر در رده ملی مسابقه نخواهم داد.

کناره‌گیری احتمالی دومین ملی‌پوش دوومیدانی/ صمیمی: بعد از اینچئون در رده ملی پرتاب نمی‌کنم

محمد صمیمی در مورد شرایط آمادگی‌اش اظهار داشت: تمرینات خوبی را زیر نظر برادر و مربی‌ام عباس صمیمی داشتم و قرار است اواخر هفته نیز (پنجشنبه) برای اردوی یک ماهه عازم مجارستان شویم. چند مسابقه جایزه بزرگ اروپا را هم در پیش داریم که به شرایط خوبی خواهیم رسید.

وی عنوان کرد: متاسفانه در مرحله اول لیگ به دلیل اینکه هیچ باشگاهی ما را نخواست نتوانستیم شرکت کنیم. واقعا جای تاسف دارد که چنین وضعیتی پیش آمده است و ملی پوشان بیرون می‌مانند.

ملی‌پوش پرتاب دیسک ایران گفت: باشگاه‌های دیگر هم مانند نفت که حضور داشتند، ۵ میلیون با دوومیدانی کاران خود قرارداد بستند. ۱۰ درصد این مبلغ را برای مالیات محاسبه می‌کنند و باقی مانده را اگر در ۱۲ ماه سال تقسیم کنیم از حقوق یک کارگر ساده هم کمتر می‌شود.

وی گفت: بعد از درخششی که دوومیدانی در المپیک داشت، همه تصور می‌کردند، وضعیت این رشته بهتر می‌شود، اما بهتر که نشد، هیچ بلکه بدتر هم شد و توجهی صورت نگرفت.

صمیمی تاکید کرد: پاداش مدال‌های سال گذشته در آسیا هنوز پرداخت نشده است و وضعیت لیگ و قرارداد هم مشخص است. بعد از بازی‌های آسیایی اگر شرایط تغییر نکند، دیگر در رده ملی فعالیت نمی‌کنم و تنها در مسابقات جایزه بزرگ و به صورت آزاد خواهم رفت.

پیش از این محمد ارزنده، ملی پوش پرش ارتفاع عنوان کرده بود بعد از بازی‌های آسیایی دیگر در دوومیدانی فعالیت نخواهد کرد.

 

* تمرین دو وزنه‌بردار نوجوان زیر نظر مهدی پانزوان!

با اعزام تیم وزنه‌برداری بزرگسالان به مجارستان، دو وزنه‌بردار نوجوان تمرینات خود را زیر نظر مهدی پانزوان دنبال می‌کنند، این در حالی است که حسین توکلی سرمربی تیمهای ملی نوجوانان و جوانان است.

سعید رضازاده و رضا بیرانوند، دو وزنه‌بردار نوجوان هستند که دوم تیر ماه به اردوی تیم ملی بزرگسالان اضافه شدند و تمرینات خود را برای حضور در المپیک نوجوانان ادامه می‌دهند. اکنون که تیم ملی بزرگسالان برای برپایی اردویی به مجارستان سفر کرده، این دو وزنه‌بردار نوجوان زیر نظر مهدی پانزوان تمرینات خود را دنبال می‌کنند.

فدراسیون وزنه‌برداری هنوز به صورت رسمی اعلام نکرده که حسین توکلی از سرمربیگری تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان کنار گذاشته شده است یا خیر؟

0 دیدگاه در “کناره‌گیری احتمالی دومین ملی‌پوش دوومیدانی/ صمیمی: بعد از اینچئون در رده ملی پرتاب نمی‌کنم / تمرین دو وزنه‌بردار نوجوان زیر نظر مهدی پانزوان!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi