مطالب مرتبط:

نتایج هشت نفر برتر لیگ مردان / مرادی: با اطمینان از کسب مدال به بازی های آسیایی می روم

* نتایج هشت نفر برتر لیگ مردان

نتایج هشت نفر لیگ برت مردان ایران که روزهای پنجم و ششم تیرماه در آفتاب انقلاب تهران برگزار شد بر روی سایت قرار گرفت.

نتایج هشت نفر برتر لیگ مردان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، علاقه مندان می توانند ، هشت نفر برتر مواد مختلف برگزار شده را از فایل ضمیمه دانلود کنند.

دانلود فایل نتایج

 

*مرادی: با اطمینان از کسب مدال به بازی های آسیایی می روم

دارنده مدال های طلا و نقره بازی های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگ ژو چین در دوی ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر گفت: با اطمینان از کسب مدال به بازی های آسیایی می روم زیرا اگر اطمینان داشته باشم که در بازی های آسیایی مدال نمی آورم ، از تیم ملی کناره گیری می کنم.

مرادی: با اطمینان از کسب مدال به بازی های آسیایی می روم

سجاد مرادی افزود: مصدومیتی از حدود چهار ماه پیش از ناحیه آشیل پا دارم ، اکنون در حال بهبود است و با این وضعیت اگر مطمئن باشم که در بازی های آسیایی مدال نمی آورم ،در آن شرکت نمی کنم و نیازی نیست که فدراسیون برای من تصمیم بگیرد.

وی در مورد جدی شدن بحث آسیب دیدگی وی در رسانه ها اظهار کرد: من نمی دانم برخی افراد با چه نیت و اهدافی این سخنان را منتشر می کنند اما اگر بدانم ورزشکار دیگری پیدا شود که بتواند بهتر از من نتیجه بگیرد به طور حتم از تیم ملی کناره گیری خواهم کرد.
مرادی همچنین در مورد همکاری نکردن با سمیر خدار مربی الجزایری گفت: بنا به دلایلی که نمی توانم آن را بیان کنم، نمی خواستم با این مربی تمرین کنم که فدراسیون هم با درخواست من موافقت کرد و من اکنون تمرینات خود را به صورت مرتب و منظم در شهر بروجن زیر نظر پژمان مرادی ادامه می دهم.
وی گفت : در مرحله اول هجدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی نتوانستم شرکت کنم اما تصمیم دارم در یکی از مراحل دوم یا سوم به طور حتم شرکت کنم.
مرادی افزود : تا بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی تمرینات خود را در شهر بروجن ادامه می دهم به طوری که برنامه تمرینی من تا یک ماه و نیم آینده مشخص است.در این مدت باید شرایط بدنی خود را مورد ارزیابی قرار دهم و به دلیل آسیب دیدگی که از گذشته از ناحیه آشیل پا دارم باید دقت لازم را در تمرینات داشته باشم تا تشدید نشود.
سجاد مرادی اهل شهرستان بروجن در استان چهارمحال و بختیاری است که در بازی های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگ ژو چین در دوهای ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر موفق به کسب مدال های طلا و نقره شد.
مرادی در بازیهای المپیک ۲۰۱۲ لندن هم در تیم ملی دوومیدانی ایران حضور داشت.وی همچنین سابقه کسب یک مدال طلا، چهار نقره و یک برنز در رقابت های قهرمانی آسیا را هم دارد.
سمیر خدار مربی الجزایری سجاد مرادی اواسط دی ماه سال ۱۳۹۲ به تهران آمده بود که به دلیل عملکرد نامطلوب قرار است این مربی به کشورش بازگردد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “نتایج هشت نفر برتر لیگ مردان / مرادی: با اطمینان از کسب مدال به بازی های آسیایی می روم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi