طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

مهدی زمانی: به اردوی ترکیه می روم / داوری: هیچ تفاوتی بین ملی‌پوشان قائل نیستیم/ جدایی مربی الجزایری خواسته خود مرادی بود

* مهدی زمانی: به اردوی ترکیه می روم

دونده ملی پوش ۴۰۰ متر ایران اعلام کرد که در ماه رمضان در کمپ ترکیه اردو خواهد زد.

مهدی زمانی: به اردوی ترکیه می روم

مهدی زمانی با اشاره به عملکردش در اولین مرحله از لیگ دوومیدانی اظهار کرد: از عملکردم در لیگ رضایت دارم و رکورد خوبی را در این ماده برجای گذاشتم اما هنوز نتوانسته ام ورودی بازی های ‌آسیایی را کسب کنم.

وی با بیان این که در ترکیب تیم ۴ در۴۰۰ متر به بازی های آ‌سیایی اعزام می شود، افزود: حضورم در تیم ۴در۴۰۰ متر ایران قطعی شده اما رقابت در ماده ۴۰۰متر بستگی به شرایطم دارد. اگر بتوانم زیر ۴۵ ثانیه بدوم، حتما در این ماده هم شرکت می کنم.

این دونده ۴۰۰ متر ایران اضافه کرد: با توجه به پیش بینی فدراسیون قرار است در ماه رمضان به کمپی در ترکیه اعزام شوم تا تمریناتم را برای حضور در بازی های اینچئون ادامه دهم. خوشبختانه شرایط خوبی دارم و رکورد ۴۶ ثانیه و ۱۵ صدم ثانیه‌ام در لیگ این موضوع را نشان می دهد.

زمانی درباره وضعیت لیگ دوومیدانی هم گفت: به هر حال برای دوومیدانی کاران بودن لیگ بهتر از نبودنش است چون حداقل ۲۰، ۳۰ نفر از ورزشکاران هزینه های خود را از باشگاه نفت دریافت می کنند هر چند این شرایط برای سایر دوومیدانی کاران وجود ندارد.

 

* داوری: هیچ تفاوتی بین ملی‌پوشان قائل نیستیم/ جدایی مربی الجزایری خواسته خود مرادی بود

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: هیچ تفاوتی بین ملی پوشان قائل نستیم و تمام مسابقات و اردوهایشان برعهده فدراسیون است.

داوری: هیچ تفاوتی بین ملی‌پوشان قائل نیستیم/ جدایی مربی الجزایری خواسته خود مرادی بود

افشین داوری در مورد برگزاری مرحله اول لیگ دوومیدانی اظهار داشت: خوشبختانه تیم‌های زیادی در این دوره حضور داشتند و مسابقات هم کیفیت خوبی داشت. برخی ورزشکاران برای کسب ورودی بازی‌های آسیایی تلاش ‌کردند و برخی هم برای بالا رفتن آمادگی‌شان.

وی در خصوص اینکه چرا پیکان حضور پیدا نکرد، گفت: این باشگاه به دلیل تغییر مدیرعاملش سیاست هایش تغییر کرد و دیگر قصد تیم داری در دوومیدانی نداشتند. ما هم هرچه مذاکره کردیم، فایده نداشت.

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: تیم های شهرداری تبریز و اطلس توس سرمایه گذاری خوبی کرده اند و امیدوارم در آینده استعدادهای خوبی در دوومیدانی ایران در استان‌ها ظهور کنند.

وی در مورد اینکه برخی ورزشکاران نسبت به کسب ورودی اعتراض دارند و عنوان می‌کنند در خارج از کشور بهتر می‌شود ورودی کسب کرد، گفت: ما هم قبول داریم، شرایط فرق می‌کند و این فرصت را برای همه ورزشکاران در نظر می‌گیریم که به خارج اعزام شوند و آنجا هم مسابقه هند. در دوها شرایط خارج بهتر است و برعکس در پرش‌ها داخل کشور نتایج بهتری رقم می‌خورد.

وی ادامه داد: نگاه ما به تمام ورزشکاران یکسان است و هیچ تفاوتی قائل نیستیم. هر ورزشکاری شرایط بهتری داشته باشد، قطعا در مسابقات زیادی هم شرکت می‌کند. تمام ملی پوشان را زیر نظر داریم و همه هزینه‌هایشان را هم تقبل می‌کنیم. هیچ ورزشکار ملی پوشی از جیب خود هزینه نمی‌کند و تمام اردوها و مسابقات برعهده فدراسیون است.

وی در مورد جدایی سمیر خدار، مربی الجزایری سجاد مرادی گفت: این کار خواسته خود سجادی مرادی بود و ما هیچ مشکلی برای حضور وی نداشتیم. مرادی ورزشکار توانمندی است و مطمئنا می‌تواند تا بازی‌های آسیایی به شرایط خوبی برسد، هرچند زمان زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مهدی زمانی: به اردوی ترکیه می روم / داوری: هیچ تفاوتی بین ملی‌پوشان قائل نیستیم/ جدایی مربی الجزایری خواسته خود مرادی بود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi