طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

ملی‌پوش 400 متر: به خاطر استرس نتوانستم ورودی بازیهای آسیایی را بیاورم / مشعل مجازی المپیک نوجوانان سه شنبه به ایران می‌‌رسد

* ملی‌پوش ۴۰۰ متر: به خاطر استرس نتوانستم ورودی بازیهای آسیایی را بیاورم

ملی‌پوش دوی ۴۰۰ متر ایران می‌گوید حضورش در لیگ دوومیدانی پس از یک سال دوری از میادین و همچنین استرس، باعث شده نتواند ورودی بازی های آسیایی را به دست آورد.

ملی‌پوش 400 متر: به خاطر استرس نتوانستم ورودی بازیهای آسیایی را بیاورم

سجاد هاشمی درباره حضورش در لیگ دوومیدانی، اظهار کرد: این اولین مسابقه ام پس از یک سال بود و این موضوع باعث شد کمی استرس داشته باشم و نتوانم رکورد بزنم.

وی ادامه داد: من از آذر ماه سال گذشته دچار مصدومیت بودم و هیچ تمرینی نداشتم تا این که از اواخر فروردین مصدومیتم بهتر شد و تمریناتم را آغاز کردم. خو‌شبختا‌نه در حال حاضر رکوردهای خوبی را در تمرین ثبت کرده‌ام.

ملی‌پوش دوی ۴۰۰ متر ایران گفت: برای این که در حال و هوای مسابقه قرار گیرم به لیگ آمدم، البته هنوز نتوانسته‌ام ورودی بازی‌های آسیایی را به دست آورم و هدفم این است که در مرحله بعد رکورد بزنم و این ورودی را کسب کنم.

هاشمی در پاسخ به این که چرا این بار در دوی ۲۰۰ متر هم با قاسمی و تفتیان مسابقه دادید؟ گفت: این مسابقه بسیار خوب بود و نیاز داشتم به جز ۴۰۰ متر در ماده دیگری نیز مسابقه دهم تا شرایط رقابت کردن را به دست آورم.

وی در ادامه به سطح کیفی لیگ اشاره کرد و گفت: متاسفانه در این دوره سطح کیفی کمی پایین بود و برخی از ورزشکاران در ماده‌های مختلف حضور نداشتند. در ۴۰۰ متر هم طهماسبی مسابقه نداد، امیدوارم شرایطی پیش بیاید تا همه بتوانند در لیگ مسابقه دهند.

دونده ۴۰۰ متر ایران درباره حضورش در بازی‌های آسیایی گفت: فعلا حضورم در تیم ۴ در ۴۰۰ متر امدادی در بازی‌های آسیایی قطعی شده. البته هنوز صحبتی با فدراسیون نداشته‌ام، اما تلاشم این است که ورودی ۴۰۰ متر را به دست آوردم و به اینچئون بروم.

 

* مشعل مجازی المپیک نوجوانان سه شنبه به ایران می‌‌رسد

مطابق با تصمیمات IOC مشعل دومین دوره بازی های المپیک نوجوانان ۲۰۱۴ نانجینگ این بار به طور مجازی و از طریق کاربران اینترنتی حمل می شود. بر این اساس مشعل فوق در فضای مجازی پس از گذشتن از کشور سوریه، ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه روز سه شنبه ۱۰ تیر ماه وارد فضای مجازی ایران می شود و تا ۲۱:۳۰ همان روز در فضای مجازی کشورمان باقی می ماند و سپس وارد عراق می شود.

مشعل مجازی المپیک نوجوانان سه شنبه به ایران می‌‌رسد

هموطنان می توانند از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۲۱:۳۰ دقیقه روز سه شنبه دهم تیر ماه با مراجعه به سایت www.olympic.ir و کلیک بر روی لینک Nanjing2014TorchRelay در طرح حمل مجازی مشعل دومین دوره بازیهای المپیک نوجوانان و جمع آوری امتیاز برای کشور عزیزمان مشارکت کنند.

دومین دوره بازی های المپیک نوجوانان ۲۵ مرداد تا ۶ شهریور در شهر نانجینگ چین برگزار می شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “ملی‌پوش ۴۰۰ متر: به خاطر استرس نتوانستم ورودی بازیهای آسیایی را بیاورم / مشعل مجازی المپیک نوجوانان سه شنبه به ایران می‌‌رسد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi