مطالب مرتبط:

محمود صمیمی: برای حضور در لیگ هیچ کسی ما را حساب نکرد! / پایان هفته المپیک با برگزاری مسابقه دو مردان

* محمود صمیمی: برای حضور در لیگ هیچ کسی ما را حساب نکرد!

ملی‌پوش پرتاب دیسک ایران گفت: هیچ باشگاهی برای حضور او و برادرش در لیگ برتر با آنها تماس نگرفته است.

محمود صمیمی درباره غیبت خود و برادرش در لیگ برتر دوومیدانی اظهار کرد: متاسفانه هیچ باشگاهی با ما تماس نگرفت که بخواهیم در لیگ حضور یابیم و کسی ما را حساب نکرد.

محمود صمیمی: برای حضور در لیگ هیچ کسی ما را حساب نکرد!

وی ادامه داد: ما با آقای داوری صحبت ‌کرده‌ایم و او عنوان کرد که ذوب آهن می‌خواهد که در ترکیب این تیم باشیم، اما در نهایت ذوب آهن تیمی به لیگ برتر نداد. آقای داوری هم عنوان کرد که به صورت آزاد در لیگ شرکت کنیم.

صمیمی گفت: حضور ما بدون باشگاه چه منفعتی برایمان دارد؟ در حال حاضر بیش از سه ماه از سال گذشته و ما یک هزار تومانی هم از باشگاهی نگرفته‌ایم. اگر بخواهیم به صورت آزاد در لیگ شرکت کنیم چه انگیزه‌ای برایمان می‌ماند تا بتوانیم رکوردهای خوبی را به ثبت برسانیم.

وی ادامه داد: در این دوره از لیگ به خاطر نبودن باشگاه‌ بسیاری از ملی‌پوشان بدون تیم ماندند و فرصت حضور در لیگ را از دست دادند که من و برادرم هم چنین شرایطی را داشتیم.

صمیمی در پاسخ به این سوال که شنیده شده شما اعلام کرده بودید می‌خواهید از دوومیدانی خداحافظی کنید؟ گفت: مربی‌ام عباس صمیمی صحبتی را با آقای داوری داشت و گفته بود که اگر حقوق و مزایای ما داده نشود ما هم از دوومیدانی خداحافظی می‌کنیم. فکر کنید هنوز پاداش محمد برای قهرمانی در آسیا را پرداخت نکرده‌اند. با این شرایط وضعیت برایمان سخت می‌شود. کل درآمد ما از باشگاه‌ها حدود ۱۰ – ۱۵ میلیون تومان بود که بخشی از آنها را برای تمرینات خود در طول سال پس انداز می‌کردیم. اما حالا که تیمی نداریم این فرصت هم از دست رفته است.

صمیمی خاطر نشان کرد: با صحبتی که عباس صمیمی با داوری داشته خو‌شبختا‌نه حقوق‌های ما ریخته شده و دیگر نمی‌خواهیم از دوومیدانی کنار برویم.

این ملی‌پوش پرتاب دیسک ایران درباره اردوی خود و برادرش در مجارستان هم گفت: متاسفانه هنوز ویزای ما از سوی سفارت داده نشده است و امیدواریم این موضوع هر چه سریع‌تر حل شود. احتمالا در هفته‌ آینده به مجارستان سفر می‌کنیم و حدود یکی، دو ماه در این کشور اردو خواهیم زد.

 

* پایان هفته المپیک با برگزاری مسابقه دو مردان

مراسم اختتامیه هفته المپیک که از شنبه گذشته در تهران و شهر های مختلف کشور آغاز شده بود ظهر امروز با برگزاری مسابقه دو مردان در سالن هندبال و مسیر منتهی به مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

پایان هفته المپیک با برگزاری مسابقه دو مردان

روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در آخرین روز از هفته المپیک مراسم دو مردان با حضور بیش از ۱۵۰۰ دونده در رده های سنی مختلف صبح امروز در سالن هندبال آغاز و دوندگان بعد از طی کردن مسیر ۵ کیلومتری منتهی به مجموعه ورزشی انقلاب با حضور دوباره در سالن هندبال، هفته المپیک را گرامی داشتند.

بعد از حضور دوندگان در سالن هندبال مراسم اختتامیه هفته المپیک با تلاوت کلام الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز و باستانی کاران و ورزشکاران کودک به اجرای برنامه های ورزشی خود پرداختند و در خاتمه به قید قرعه به تعدادی از افراد حاضر در مراسم جوایزی اهدا شد.

شاهرخ شهنازی، دبیر کل کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از زحمات رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در همکاری برای برگزاری مراسم هفته المپیک ابراز داشت: از سوی کمیته بین المللی المپیک هر ساله در تمامی کشورها، مراسم دو روز المپیک برگزار می شود، در کشور عزیزمان با همکاری فدراسیون ورزش های همگانی مراسم هفته المپیک در بسیاری از استانهای مختلف کشور و در بخش های متنوعی همچون، المپیک و طبیعت، المپیک و سالمندان،المپیک و کودکان، المپیک و معلولین، المپیک و مدد جویان و المپیک و بانوان برگزار شد و امروز نیز مراسم دو آقایان برگزار شد.

وی ادامه داد: یکی از برنامه های کمیته توجه به ورزش همگانی است لذا با برگزاری هفته المپیک در واقع جدای از معرفی روح المپیزم که همان توجه به مودت، برابری، مهربانی و صلح و دوستی در لوای ورزش است به نوعی به امر مهم همگانی کردن ورزش هم توجه داشته ایم چرا که وقتی به برنامه های هفته المپیک نگاه می کنیم در می یابیم طیف وسیعی از جامعه ما در مناسبت های آن حضور داشته اند.

شهنازی در پایان ابراز داشت: در دین مبین اسلام توجه بسیاری به سلامت جسم و روان و حتی توصیه و تاکیدات بسیاری در توجه به ورزش شده است لذا برگزاری هفته المپیک خود می تواند جدای از معرفی روح المپیزم، گامی موثر در افزایش ورزش همگانی در میان مردم عزیز باشد و در خاتمه جا دارد از زحمات مسئولین فدراسیون همگانی و همچنین نیروی انتظامی و دیگر عزیزان که در بر قراری نظم و امنیت مراسم هفته المپیک تلاش داشته اند قدردانی کنم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “محمود صمیمی: برای حضور در لیگ هیچ کسی ما را حساب نکرد! / پایان هفته المپیک با برگزاری مسابقه دو مردان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi