طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

اولین‌ دوره‌ مسابقات ‌کشوری‌ «دوی‌کوهستان»‌ برگزار شد / ورزشکاران ستاره از نگاه سایت بازی‌ های آسیایی بخش وزنه برداری

* اولین‌ دوره‌ مسابقات ‌کشوری‌ «دوی‌کوهستان»‌ برگزار شد

اولین‌ دوره‌ مسابقات‌ کشوری‌ «دوی‌کوهستان»‌ یادواره‌ «جعغر ناصری» برگزار شد.

اولین‌ دوره‌ مسابقات ‌کشوری‌ «دوی‌کوهستان»‌ برگزار شد

به دنبال فراخوان اعلام شده از سوی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی درخصوص برگزاری مسابقات دوی کوهستان(اسکای رانینگ) و پیرو برگزاری مسابقات انتخابی در استان‌های مختلف، اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور یادواره زنده یاد «جعفر ناصری» در بخش مردان با حضور ۴۸ نفر از ۱۷ تیم به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهر قدس جمعه ۳۰ خرداد ۹۳ برگزار شد و در نهایت ۱۰ نفر برتر به شرح ذیل معرفی شدند:

اول: حسین حبیب زاده از استان خراسان رضوی

دوم: وحید مهربانی از استان مرکزی

سوم: سیامک محرمی از استان اردبیل

چهارم: سید رضا سجادی از استان خراسان رضوی

پنجم: محمد صفاری فر از استان آذربایجان غربی

ششم: بهمن رستمی از استان مرکزی

هفتم: عباس محمدی از استان مرکزی

هشتم : محسن بهرامی از استان خراسان رضوی

نهم: فرامرز حسین زاده از شهر قدس

دهم: حمید رضا احمدی از استان مرکزی

در پایان تیم استان خراسان رضوی به مقام قهرمانی رسید، استان مرکزی به مقام دوم دست یافت و تیم استان اردبیل در جایگاه سوم قرار گرفت.

از نکات قابل توجه در این مسابقه حضور یک کوه‌نورد جانباز ۷۰ درصد (از ناحیه آرنج هر دو دست) شرکت کننده از استان خراسان رضوی به نام «سید کاظم سیادتی» بود که با تلاشی ارزنده و قابل توجه در نهایت موفق شد در جایگاه هفدهم مسابقات قرار گیرد.

در بخش اختتامیه این رقابت ها از وی نیز به عنوان یک قهرمان جانباز تجلیل شد.

 

*  ورزشکاران ستاره از نگاه سایت بازی‌ های آسیایی بخش وزنه برداری

سایت بازی‌های آسیایی در فاصله ۳ ماه مانده به بازی‌های آسیایی اینچئون در گزارشی ورزشکاران ستاره‌ کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار داده است.

این سایت در گزارش خود نوشته هر کشوری به تلاش ورزشکاران خود امیدوار است، بنابراین اجازه دهید از نزدیک ورزشکاران ستاره را در آسیای مرکزی که دربازی‌های آسیایی شرکت می‌کنند مورد بررسی قرار دهیم.

وزنه برداری:

ریم جانگ سیم ۲۱ ساله از کره شمالی که موقعیتش را با مدال طلای المپیک لندن در وزن ۶۹ کیلوگرم بانوان به دست آورد. اطلاعات زیادی درباره زندگی شخصی این ورزشکار وجود ندارد. وی یکی از ورزشکاران زن المپیک لندن در وزنه‌برداری است که در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ هم شرکت می‌کند.

در پایان گزارش، این سایت نوشته است: ما به همه ورزشکارانی که سخت تلاش می‌کنند تا رویاهایشان را محقق ببخشند احترام می‌گذاریم. با قسمت بعدی نشان دادن ورزشکاران ستاره در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ همراه ما باشید.

برچسب ها

0 دیدگاه در “اولین‌ دوره‌ مسابقات ‌کشوری‌ «دوی‌کوهستان»‌ برگزار شد / ورزشکاران ستاره از نگاه سایت بازی‌ های آسیایی بخش وزنه برداری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi