مطالب مرتبط:

برگزاری نخستین مرحله لیگ دوومیدانی بانوان با حضور هفت تیم / اردوی چابکسر فردا به پایان می‌رسد/ پولادمردان ملی‌پوش از شنبه در تهران

* برگزاری نخستین مرحله لیگ دوومیدانی بانوان با حضور هفت تیم

نخستین مرحله از هجدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی بانوان کشور روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۹ و ۳۰ خردادماه) در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار می‌شود.

برگزاری نخستین مرحله لیگ دوومیدانی بانوان با حضور هفت تیم

دراین مسابقات بیش از ۱۰۰ زن ورزشکار در قالب تیم های موسسه مالی و اعتباری افضل توس، گلستان، مقاومت، هرمزگان، ملارد، البرز و مرکزی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

هجدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی در سه مرحله و در شهر تهران برگزار خواهد شد، که مراحل دوم و سوم آن بعد از ماه مبارک رمضان به ترتیب در تاریخ های ۹و ۱۰ مرداد ماه و ۲۴ و۲۵ مرداد ماه و در مجموعه آفتاب انقلاب تهران پیگیری خواهد شد.

سال گذشته و در جریان هفدهمین دوره لیگ برتر دوومیدانی زنان، تیم ثامن الحجج که امسال در جمع تیم های لیگ برتری حضور ندارد، قهرمان شد و تیم های مقاومت و سفیر فارس به ترتیب در جایگاههای دوم و سوم ایستادند.

 

* اردوی چابکسر فردا به پایان می‌رسد/ پولادمردان ملی‌پوش از شنبه در تهران

ملی‌پوشان وزنه‌برداری ایران که ابتدای ماه جاری اولین اردوی خارج از تهران خود را در چابکسر برگزار کردند، عصر فردا به این اردو خاتمه داده و از روز شنبه کار خود را در کمپ تیم‌های ملی در تهران پیگیری خواهند کرد.

اردوی چابکسر فردا به پایان می‌رسد/ پولادمردان ملی‌پوش از شنبه در تهران

مجید عسکری، جابر بهروزی، مرتضی رضائیان، کیانوش رستمی، رسول تقیان، محمدرضا براری، نواب نصیرشلال، رشید شریفی، بهادر مولایی و بهداد سلیمی از سوم خرداد ماه سومین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی را زیرنظر بهمن زارع، سرمربی تیم و دستیارانش هادی پانزوان و جورج زالای در شهر ساحلی چابکسر آغاز کرده‌اند تا برای حضور در بازی‌های آسیایی اینچئون و رقابت‌های جهانی قزاقستان آماده شوند.

ملی‌پوشان وزنه‌برداری ایران امروز تمرین سنگینی را برگزار خواهند کرد که به نوعی این تمرین، رکوردگیری از پولادمردان ملی‌پوش محسوب می‌شود.

همچنین قرار است عصر امروز کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک، به همراه حسین رضازاده رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان در سالن شهدای شهر چابکسر حاضر شده تا ضمن تماشای تمرین تیم ملی، با وزنه‌برداران تیم ملی دیدار و گفت و گو کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “برگزاری نخستین مرحله لیگ دوومیدانی بانوان با حضور هفت تیم / اردوی چابکسر فردا به پایان می‌رسد/ پولادمردان ملی‌پوش از شنبه در تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi