مطالب مرتبط:

برگزاری لیگ برنامه‌ به هم ریخته است/ برای مدال طلای اینچئون باید رکوردم افزایش یابد / توسعه خط مترو «ریو» برای المپیک 2016

* برگزاری لیگ برنامه‌ به هم ریخته است/ برای مدال طلای اینچئون باید رکوردم افزایش یابد

رکورددار پرش ارتفاع دوومیدانی ایران گفت: چگونگی برگزاری لیگ برنامه‌های تمرینی و مسابقات‌‌مان را به هم ریخته است.

کیوان قنبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد کسب مدال طلای پرش ارتفاع در مسابقات دوومیدانی جام کازانف قزاقستان اظهار داشت: مسابقه خوبی بود و حریفان نسبتا خوبی هم حضور داشتند. از رکوردم چندان راضی نیستم چون باید بهتر بپرم. بدنم شرایط این را دارد که رکوردهای خوبی را پشت سر بگذارم.

برگزاری لیگ برنامه‌ به هم ریخته است/ برای مدال طلای اینچئون باید رکوردم افزایش یابد /

وی ادامه داد: برای کسب مدال در بازی های آسیایی باید بالای ۲ متر و ۲۵ سانتی متر رکورد بزنم. هنوز زمان زیادی تا مسابقات باقی مانده است و می‌توانم بهتر شوم. رکورد دار پرش ارتفاع ایران در خصوص اینکه اردوی قرقیزستان به کجا رسید، گفت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست. متاسفانه چگونگی برگزاری لیگ دوومیدانی تمام برنامه های ما را به هم ریخته است و نمی‌دانیم چطور باید اردو بگذاریم و در مسابقات شرکت کنیم.

قنبرزاده عنوان کرد: تنها امید مالی ما در سال به مسابقات لیگ است و اگر آن را هم نگیریم، قطعا به مشکل می‌خوریم. متاسفانه هرسال هم وضعیت لیگ بدتر می‌شود و تیم‌های قدرتمندی حاضر نمی‌شوند. الان هم نمی‌دانیم مسابقات لیگ چه زمانی و با چه شرایطی برگزار می‌شود.

 

*  توسعه خط مترو «ریو» برای المپیک ۲۰۱۶

در شرایطی که تمام توجه جهان روی برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در برزیل است، مسئولان شهر ریودو ژانیرو از پیشروی و توسعه خط مترو این شهر برای مسابقات المپیک ۲۰۱۶ خبر دادند.

هر چند مسابقات جام جهانی فوتبال در برزیل آغاز و تب آن سراسر این کشور و جهان را فرا گرفته است اما مسئولان برزیلی از میزبانی المپیک سال ۲۰۱۶ غافل نیستند.

توسعه خط مترو «ریو» برای المپیک 2016

مسئولان برگزاری المپیک ریو همزمان با آغاز مسابقات جام جهانی از وارد شدن به مرحله جدید بهره برداری از خط چهار سرویس‌های مترو ریو خبر دادند که یکی از مهمترین پروژه های زیر ساختی برای برگزاری المپیک ۲۰۱۶ به شمار می رود. این خط مترو در امتداد سواحل ریو دو ژانیرو در حال احداث است.

۴۰۰ متر ریل اولیه در تونل منتهی به “بارا دا تیجوکا” و “سائو کونرادو” احداث شده است که المپیک پارک را به سایر نقاط شهر ریودو ژانیرو متصل می کند.

سرعت انجام این پروژه به تازگی افزایش یافته است تا در زمان مقرر پیش از مسابقات المپیک ۲۰۱۶ به بهره برداری برسد. به این ترتیب هر هفته ۳۰۰ متر پیشروی در ریل گذاری انجام می شود.

خط چهار مترو ریو در صورت افتتاح، ظرفیت جا به جایی ۳۰۰ هزار مسافر در روز را خواهد داشت.

۶ ایستگاه جدید به دو خط متروی فعلی ریو اضافه می شود که زمان تردد در نقاط مختلف شهر و به خصوص مرکز شهر را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “برگزاری لیگ برنامه‌ به هم ریخته است/ برای مدال طلای اینچئون باید رکوردم افزایش یابد / توسعه خط مترو «ریو» برای المپیک ۲۰۱۶”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi