طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

کسب مدال طلای دوی ۲۰۰ متر جوانان آسیا توسط ابارقی / زمانی دومین طلایش را گرفت / مدال طلا و نقره برادران صمیمی در پرتاب دیسک

* مدال طلای دوی ۲۰۰ متر جوانان آسیا بر گردن ابارقی

نماینده کشورمان در آخرین روز مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان آسیا در تایوان با درخششی دوباره عنوان قهرمانی ماده ۲۰۰ متر را به خود اختصاص داد و مدال طلا گرفت.

کسب مدال طلای دوی ۲۰۰ متر جوانان آسیا توسط ابارقی

محمدحسین ابارقی که روز گذشته (شنبه) توانست با ثبت رکورد خیره کننده ۲۰ ثانیه و ۶۳ صدم ثانیه در دور مقدماتی مسابقات جوانان آسیا، رکورد بزرگسالان کشورمان در ماده ۲۰۰ متر را جابجا کند و یکی از چهار دونده ای باشد که در این مسابقات رکورد این مسابقات را نیز بهبود ببخشید، دقایقی پیش در فینال این ماده با ثبت زمان ۲۰ ثانیه و ۶۹ صدم ثانیه عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و دومین مدال طلا را برای کشورمان به ارمغان آورد.

در این ماده پس از ابارقی جینگ چن از کشور چین با زمان ۲۰ ثانیه و ۹۶ صدم ثانیه نایب قهرمان شد و ژان کاتسومی از ژاپن با زمان ۲۱ ثانیه و ۵ صدم ثانیه در جایگاه سوم ایستاد.

 

 زمانی دومین طلایش را گرفت / مدال طلا و نقره برادران صمیمی در پرتاب دیسک

* یک طلا و نقره در ۲۰۰ متر

مهدی زمانی ملی پوش خوش آتیه کشورمان هم که روز گذشته مدال طلای ۴۰۰ متر را با اقتدار به دست آورده بود، امروز در ماده ۲۰۰ متر به میدان رفت و با طی کردن مسیر در مدت زمان ۲۱ ثانیه و ۱۱ صدم ثانیه به مدال خوش رنگ طلا دست یافت.

اما مریم طوسی هم که روز گذشته در ۱۰۰ متر نایب قهرمان شده بود، امروز در ماده ۲۰۰ متر به میدان رفت و باز هم به مقام نایب قهرمانی بسنده کرد.

هر چند مسابقات پرش ارتفاع و پرش طول در حال انجام است.

 زمانی دومین طلایش را گرفت / مدال طلا و نقره برادران صمیمی در پرتاب دیسک

* یک طلا و دو نقره در پرتاب دیسک

محمد صمیمی نایب قهرمان مسابقات قهرمانی آسیا امروز موفق شد با پرتابی به مسافت ۶۲ متر و ۱۰ سانتیمتر به مدال طلا برسد، محمود برادر کوچکتر وی نیز با پرتابی به مسافت ۶۱ متر و ۹۲ سانتیمتر به مدال نقره دست یافت. در بخش بانوان هم ژاله کاردان با ۴۴ متر و ۸۰ سانتیمتر ضمن کسب مدال نقره توانست رکورد ملی ایران را بهبود بخشد.

این رکورد پیشتر در اختیار فاطمه خیاطی با ۴۴ متر و ۷۳ سانتیمتر بود.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “کسب مدال طلای دوی ۲۰۰ متر جوانان آسیا توسط ابارقی / زمانی دومین طلایش را گرفت / مدال طلا و نقره برادران صمیمی در پرتاب دیسک”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi