طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

تخصیص بودجه ۴۵ میلیاردی به هیات‌های ورزشی/ششمین دوره مسابقات مدارس دوومیدانی دختران تهران برگزار می شود.

در سال جاری رقمی نزدیک به ۴۵ میلیارد تومان به هیات‌های ورزشی تخصیص می‌یابد.

وزارت ورزش جوانان

وزارت ورزش جوانان

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، سیدنصرالله سجادی در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با  اشاره به برگزاری جلسات مربوط به امضاء تفاهم‌نامه همکاری میان این وزارتخانه با فدراسیون های ورزشی  گفت: طی هفته جاری با  ۳۳ فدراسیون نشست هایی را برگزار و در خصوص تخصیص اعتبار بر اساس برنامه‌های آنها گفت وگو کردیم.

وی با مورد توجه قرار دادن مفاد تفاهم‌نامه اظهار داشت: در این جلسات تقویمی که فدراسیون ها در پایان سال ۹۲ به معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای ارائه کردند، مورد بررسی قرار گرفت و سپس مقرر شد طبق این تفاهم نامه اعتبارات تخصیصی براساس گزارش عملکردی که توسط فدراسیون‌ها در پایان هر ۳ ماه ارائه خواهند کرد به آنها تعلق بگیرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان افزود: برای بهبود روند اجرای بندهای این تفاهم نامه برای هر فدراسیون یک ناظر انتخاب کرده ایم که در طول سال ۹۳ از برنامه‌های اصلی فدراسیون مثل مسابقات، اردوهای تدارکاتی و فعالیت های آموزشی آنها بازدید کند و نتایج بازدیدها هم در فرم‌هایی که توسط کارشناسان این معاونت تهیه شده است درج خواهد شد.

وی ادامه داد: همانطور که پیش از این نیز متذکر شدم و در تفاهم‌نامه همکاری با فدراسیون‌ها نیز قید شده است فدراسیون‌ها موظف هستند گزارش عملکرد خود را از ابتدای سال جاری هر ۳ ماه یکبار به این معاونت ارسال کنند.

سجادی افزود: از جمله نکات مهمی که در این تفاهم نامه قید شده این است که در سال جاری فدراسیون‌ها باید ۱۰ درصد بودجه اختصاصی را به کارکنان و ۱۵ درصد از مجموع اعتبارات را به هیات های ورزشی تخصیص دهند. این اعتباری که از سوی فدراسیون‌ها به هیات ها داده خواهد شد علاوه بر اعتبار تخصیصی از طرف وزارتخانه و معاونت توسعه ورزش قهرمانی خواهد بود.

معاون وزیر ادامه داد: مجموع اعتباری که به این منظور از سوی وزارتخانه برای هیات های ورزشی در سال ۹۳ درنظر گرفته شده ۲۵ میلیارد تومان است که فکر می کنم با توجه به اینکه فدراسیون ها نیز موظف شده اند ۱۵ درصد از اعتبارات خود را به این بخش از ورزش اختصاص دهند در سال جاری رقمی نزدیک به ۴۰ تا ۴۵ میلیارد تومان به هیات‌های ورزشی استانی اختصاص می یابد. ۱۱ فدراسیون باقی مانده نیز در طول هفته جاری و آینده به این معاونت خواهند آمد و در مورد مواد این تفاهمنامه و اجرای آن به گفت وگو خواهیم پرداخت.

ششمین دوره مسابقات مدارس دوومیدانی دختران تهران برگزار می شود 

ششمین دوره مسابقات مدارس دوومیدانی دختران تهران، روز سه شنبه (۲۷ خرداد ماه) در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی ، این مسابقات با هدف استعداد یابی و ارتقاء سطح پایه در ورزش دوومیدانی، درگروه های سنی هشت و ۱۰ سال، ۱۱ تا ۱۲ سال، ۱۳ تا ۱۴ سال و ۱۵ تا ۱۶ سال و در مواد ۶۰ متر، ۲۰۰ متر ، ۴۰۰ متر و ۸۰۰ متر و پرش طول، ارتفاع و پرتاب وزنه  برگزار می شود.

بر اساس اعلام کمیته مدارس، بیش از ۱۲۰ دوومیدانی کار از مدارس دوومیدانی آفتاب انقلاب، شهید کشوری، ملارد، ورامین، شهید بهشتی و نسیبه در این رقابت ها حضور دارند که در پایان به تمامی ورزشکاران حاضر گواهی شرکت در مسابقات اهداء خواهد شد.

در پایان این رقابت ها به نفرات اول تا سوم در هر رده سنی حکم و مدال اهدا می شود.

tm.aspx

دوره مسابقات دومیدانی دختران

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “تخصیص بودجه ۴۵ میلیاردی به هیات‌های ورزشی/ششمین دوره مسابقات مدارس دوومیدانی دختران تهران برگزار می شود.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi