طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

قاسمی:4مسابقه در آلمان را از دست دادم/به قزاقزستان نروم ضرر زیادی میکنم/تفتیان:برای حضور در کمپ تمرینی روسیه از احسان حدادی درخواست کمک کرده‌ام

 ۴ مسابقه در آلمان را از دست دادم/ به قزاقستان نروم، ضرر زیادی می‌کنم

ملی‌پوش دووومیدانی ایران گفت: ۴ مسابقه در آلمان را از دست داده‌ام و در صورتی که حضورم در جام کازانف قزاقستان هم فراهم نشود، ضرر زیادی می‌کنم.

 رضا قاسمی

رضا قاسمی، در مورد عدم حضورش در مسابقات قزاقستان به همراه تیم ملی دوومیدانی اظهار داشت: آنطور که مسئولان فدراسیون اعلام کردند سفارت قزاقستان ویزای ما را صادر نکرده است و گفته‌اند دیر اقدام شده است. هنوز حضورم در این رقابت‌ها به طور قطعی لغو نشده است و اگر شرایط فراهم شود پنجشنبه عازم قزاقستان می‌شوم.

وی ادامه داد: در شرایط بسیار خوبی قرار دارم و بدنم کاملا آماده مسابقه است. در صورت حضور در قزاقستان رکورد خوبی را خواهم زد.

ملی پوش دوی سرعت ایران گفت: مسابقات باشگاهی آلمان را هم پیش رو دارم. به خاطر اینکه قرار بود در جام کازانف قزاقستان شرکت کنم، ۴ مسابقه در اروپا و آلمان را از دست دادم و حالا هم مشخص نیست راهی این کشور شوم. قطعا اگر نروم، ضرر زیادی خواهم کرد.

قاسمی عنوان کرد: تنها یک مسابقه دیگر در آلمان باقی مانده است که می‌توانم شرکت کنم. مسابقه خوبی است و با تمریناتی که انجام داده‌ام، می خواهم رکورد قابل توجهی را به جا بگذارم.hassan taftian

رکورد دار دوی سرعت ایران گفت: احسان حدادی چند سالی در روسیه تمرین کرده است و برای حضور در کمپ تمرینی این کشور از او درخواست کمک کرده‌ام.

حسن تفتیان، در مورد اینکه قرار است در اردوی خارج از کشور حاضر شود، گفت: خوشبختانه با اسپانسری که پیدا شده است، می‌توانم اردویی در خارج از کشور داشته باشم، اما هنوز جایی قطعی نشده است. قرار بود در مجارستان اردویی داشته باشم، اما با صحبت‌هایی که داشتم، آنها اعلام کردند کمپ‌شان پر است.

وی ادامه داد: ترکیه هم یکی از کمپ‌هایی است که مدنظرم است، اما آنجا هم قطعی نشده است.  روسیه کمپ‌های خوبی برای دوومیدانی دارد و شاید در این کشور اردو زدم. با توجه به اینکه احسان حدادی چند سالی در این کشور تمرین کرده است از او برای هماهنگی درخواست کمک کرده‌ام و امیدوارم به نتیجه خوبی برسم.

رکورددار دوی سرعت ایران با اشاره به حضورش در مسابقات جام کازانف قزاقستان گفت: تمریناتم مدت زیادی است که در مجموعه آفتاب انقلاب جریان دارد و تا حدود زیادی آماده هستم. این رقابت‌ها از سطح خوبی برخوردار است و می‌توانم بدنم را محک بزنم.

تفیتان در پاسخ به این سوال که سال گذشته در این رقابت‌ها رکورددار دوی سرعت ایران شدی و آیا این بار هم همین اتفاق می‌افتد یا خیر، گفت: تمام تلاشم را می‌کنم، اما همه چیز بستگی به زمان مسابقه دارد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “قاسمی:۴مسابقه در آلمان را از دست دادم/به قزاقزستان نروم ضرر زیادی میکنم/تفتیان:برای حضور در کمپ تمرینی روسیه از احسان حدادی درخواست کمک کرده‌ام”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi