طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

تفتیان: پس از قهرمانی در لیگ الماس معنای مسابقه را متوجه شدم/ لیگ الماس لیگ حرفه ای است/قرارداد مربی روسیه‌ای ملی‌پوش دهگانه ثبت شد/ آغاز اردو از فردا در شیراز

حسن تفتیان

رکورددار دوی سرعت ایران گفت: پس از قهرمانی در مسابقات حاشیه‌ای لیگ الماس تازه معنای مسابقه را متوجه شدم.

در مورد قهرمانی اش در مسابقه حاشیه‌ای لیگ جهانی الماس اظهار داشت: رقابت خیلی خوبی بود و من تازه معنی مسابقه را متوجه شدم. لیگ الماس به طور کلی با مسابقات قهرمانی جهان تفاوت دارد و دنیای دیگری است.

وی در خصوص پشت سر گذاشتن ساموئل فرانسیس قطری که رکورد دار  آسیا است، گفت: او یک هفته بود از اردوی آمریکا برگشته و بدنش هم آماده بود. کلی تماشاگر هم آمده بودند که او را تشویق کنند، اما خوشبختانه توانستم با دوی خوب او را از پشت سر بگذارم.

سریعترین دونده ایران عنوان کرد: رکوردی که زده‌ام هنوز خوب نیست و باید بیشتر تمرین کنم، اما با بدن سنگین دوی خوبی را انجام دادم. تمرینات سرعتی را هم باید از روزهای آینده آغاز کنم.

تفتیان در خصوص برنامه های آینده خود  عنوان کرد: پس از این رقابت‌ها قرار است ۲۴ و ۲۵ خرداد ماه در مسابقات جایزه بزرگ قزاقستان شرکت کنم. از فدراسیون درخواست اردوی خارجی کرده‌ام، اما فدراسیون هنوز موافقت نکرده است. آنها می‌گویند کمیته ملی المپیک ۶ نفر را شانس مدال می‌داند که من جزء آنها نیستم، اما صحبت من این است که اگر قرار است در بازی‌های آسیایی مدال بگیریم باید به من فرصت داده شود. اگر شرایط خوب فراهم نشود چطور می‌توانند انتظار مدال داشته باشند.

وی در خصوص مسابقات آغاز فصل هم گفت: این مسابقه برایم مهم نبود و به صورت تمرینی شرکت کردم.

حسن تفتیان در مسابقات حاشیه ای لیگ جهانی الماس با رکورد ۱۰ ثانیه و ۴۵ ثانیه به مقام قهرمانی رسید.

 

قرارداد مربی روسیه ای ملی پوش دهگانه ایران امروز به ثبت رسید و از فردا اردوها آغاز می‌شود.

بوریس ایوانف، مربی اهل روسیه است که امروز وارد تهران و شد و با حضور در فدراسیون دوومیدانی قرارداد خود را تا پایان بازی‌های آسیایی به ثبت رساند.

وی قرار است تمرینات هادی سپهرزاد ملی پوش دهگانه ایران را زیر نظر بگیرد.

اردوی سپهرزاد از فردا در شهر شیراز برگزار می‌شود و او خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی اینچئون آماده خواهد کرد.

یک دیدگاه در “تفتیان: پس از قهرمانی در لیگ الماس معنای مسابقه را متوجه شدم/ لیگ الماس لیگ حرفه ای است/قرارداد مربی روسیه‌ای ملی‌پوش دهگانه ثبت شد/ آغاز اردو از فردا در شیراز”

  1. یک دوست دوومیدانی گفت:

    به نظر من باید در مسائل روحی و روانی و ظرفیتی ورزشکاران خیلی کار شود زیرا شاهد اینیم که ورزشکار از لحاظ رکورد ارتقا پیدا کرده اما از نظر ظرفیت و اخلاق از قبل هم به عقب تر برگشته و … این باعث محو شدن ورزشکار یا در خوشبینانه ترین حالت باعث می شود ورزشکار به بهترین رکورد در طول دوران ورزشی خود نرسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi