طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

دانلود تمرینات کوتاه پلیومتریک و زانوبلند

دانلود تمرینات کوتاه پلیومتریک و زانو بلند

هماهنگی روندی پیچیده دارد؛ چشم تصویر را میبیند و به مغز می فرستد؛ مغز آن را تفسیر و تعبیر می کند و بر اساس برنامه های حرکتی موجود در حافظه حرکتی ، از طریف شبکه عصبی به عضلات فرمانهایی می دهد. این فرمانها سرعت و شدت انقباض عضلات را مشخص و معین می کنند. هنگامی به یک عضله برای اجرای یک حرکت یا مهارت فرمان انقباض می رسد، عضله مخالفش نیز با دریافت فرمانی دیگر به حالت شل و افتاده در می آید تا حرکت یا مهارت به شکل موزون و هماهنگ اجرا شود. یک عضله به تنهایی نمی تواند حرکت یا مهارت را انجام دهد؛ لیکن گروهی از عضلات با کنترل و نظارت حافظه حرکتی و با کمک یکدیگر می توانند حرکتها و مهارتهی بسیار پیچیده و ظریفی را به اجرا در بیاورند. برای مثال، در ورزشهایی مانند ژیمناستیک، پرتاب نیزه و فوتبال در یک لحظه چند گروه عضلانی با یکدیگر مهارت حرکتی را انجام می دهند. ( عوامل آمادگی جسمانی )

 لینک دانلود: دانلود تمرینات کوتاه پلیومتریک و زانوبلند

 

 

برچسب ها

یک دیدگاه در “دانلود تمرینات کوتاه پلیومتریک و زانوبلند”

 1. امیرحسین محققی گفت:

  دوومیدانی کار جوان کاشانی جهت حضور در رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا در چین تایپه به اردو تیم ملی دعوت شد.

  به گزارش دوومیدانی کاشان ،مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان آسیا طی روزهای ۲۲ تا ۲۵ خرداد ماه جاری در استادیوم “مونی سیپال” شهر تایپه تایوان برگزار خواهد شد که جوان کاشانی با حضور در اردوی آماده سازی درمجموعه آفتاب انقلاب تهران عازم این مسابقات خواهدشد.

  محمد امین برزی تیرماه سال ۹۱در رقابتهای دوومیدانی دانش آموزان جهان ISF که در کشورلهستان با حضور ۲۳ کشور جهان برگزارشد در رشته ۱۱۰ متربا مانع موفق شد با رکورد ۱۴ ثانیه و ۵۰ صدم ثانیه عنوان سوم قهرمانی جهان را به خود اختصاص دهد .
  به گفته وی ، محمد امین برزی تا کنون بیش از ۵ بارکورد ۱۱۰ متر با مانع دومیدانی کشور را در رده های مختلف سنی نونهالان ، نوجوانان و المپیاد کشوری ترقی داده است .

  http://kashanathletics.blogfa.com/post/1466/%D8%AF%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A2%D8%B3%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B4%D8%AF

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi