طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

آغاز رقابت دوومیدانی کاران ملی‌پوش و المپیکی/ارزنده: حضور در لیگ جهانی الماس اعتبار آور است/ماموران وادا در ایران

آغاز رقابت دوومیدانی کاران ملی‌پوش و المپیکی/ارزنده: حضور در لیگ جهانی الماس اعتبار آور است/ماموران وادا در ایران

مسابقات آغاز فصل دوومیدانی قهرمانی کشور روزهای پنجشنبه و جمعه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار می‌شود و دوومیدانی کاران ملی‌پوش و المپیکی کشورمان در نخستین رقابت‌ خود در سال ۹۳ شرکت خواهند کرد.

این مسابقات مرحله نخست ارزیابی دوومیدانی کاران برای حضور در اردوهای تیم ملی برای بازی‌های آسیایی اینچئون است. حضور ملی پوشان المپیکی از جمله احسان حدادی اعتبار خوبی به این رقابت‌ها داده است و دوومیدانی کاران پس از مدت‌ها دوری از مسابقه می‌توانند محک بخورند.

شاید مهم‌ترین بخش این مسابقه را رشته پرتاب دیسک باشد که برادران صمیمی و احسان حدادی در آن حضور دارند و جدال حسن تفتیان و رضا قاسمی در ماده ۱۰۰ متر نیز از حساسیت زیادی برخوردار است.

ملی پوشان کشورمان پس از این رقابت اردوهای برون مرزی خود برگزار خواهند کرد تا با آمادگی کامل راهی بازی‌های آسیایی شوند.

ارزنده: حضور در لیگ جهانی الماس اعتبار آور است

ملی پوش پرش طول ایران گفت: حضور در لیگ جهانی دوومیدانی الماس از لحاظ اعتباری برای‌مان خوب است.

در مورد پایان اردوی خود در بندر ترکمن اظهار داشت: به خاطر شلوغی پایتخت این منطقه را انتخاب کردیم و خوشبختانه در این بندر امکاناتی که مورد نظر ما بود، وجود داشت و مشکلی نداشتیم. هنوز تمرینات‌مان را سبک نکرده‌ایم، چون تا بازی‌های آسیایی زمان زیادی باقی مانده است.

وی در مورد مسابقات آغاز فصل قهرمانی کشور گفت: در این مرحله تمام دوومیدانی کاران حضور دارند. نخستین مسابقه در سال جدید است و نباید انتظار داشت که پس از تمرینات پر فشار، رکورد بالایی بزنیم.

ارزنده در خصوص اینکه نتیجه درخواست شما برای حضور در لیگ جهانی الماس به کجا رسید، گفت: فکر کنم تا یکی دو روز آینده همه چیز مشخص شود. اگر این امکان باشد که شرکت کنیم از لحاظ اعتباری‌ برایمان بسیار خوب خواهد بود. البته دوندگانی که در این لیگ شرکت می‌کنند، تفاوتی با من از لحاظ رکوردی ندارند.

ملی پوش المپیکی پرش طول ایران در مورد اعزام به اردوی قرقیزستان گفت: مربی‌مان پس از مسابقات قهرمانی کشور راهی این کشور می‌شود تا شرایط را برای حضورمان در آنجا فراهم کند. من و کیوان قنبرزاده ملی پوش پرش ارتفاع راهی این کشور خواهیم شد.

مسابقات قهرمانی کشور روزهای ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه در تهران و ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار می‌شود.

ماموران وادا در ایران

طی دو هفته آینده دو تن از افسران آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) جهت تست گرفتن از ملی‌پوشان بین‌المللی ورزش ایران وارد تهران خواهند شد.

در راستای برنامه‌های گسترده کمیته بین‌المللی مبارزه با دوپینگ برای تلاش در جهت پاک‌سازی ورزش دنیا از پدیده شوم دوپینگ، وادا معمولا سالانه یک تا دوبار افسران خود را به طور مستقیم به کشورهای مختلف اعزام می کند تا از ورزشکاران رشته‌های مختلف تست گرفته شود.

در همین راستا قرار است دو مامور آلمانی وادا تا دو هفته آینده به ایران بیایند و از ورزشکاران پنج رشته نمونه‌گیری کنند.

این در حالی است که اغلب رشته‌های ورزشی ایران این روزها درگیر اردوهای بازی‌های آسیای و جهانی خود هستند.

 

0 دیدگاه در “آغاز رقابت دوومیدانی کاران ملی‌پوش و المپیکی/ارزنده: حضور در لیگ جهانی الماس اعتبار آور است/ماموران وادا در ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi