مطالب مرتبط:

همه ورزش ایران احسان حدادی نیست

یکی از نکاتی که اکثر کارشناسان و دلسوزان ورزش ایران با هر اختلاف و سلیقه‌ای که داشته باشند، بر آن متفق‌القول هستند این است که ورزش ایران با همین امکانات و شرایط فعلی حداقل در بعد قهرمانی می‌تواند بهتر باشد. معنی دیگر این حرف آن است که مسوولان و اداره‌کنندگان ورزش ما از داشته‌ها و امکانات و نیروی انسانی موجود بهره کافی و مفید را نمی‌برند. این مقوله را عرض کردیم تا بگوییم حتی به قهرمانانی که امتحان پس داده و مدال‌آور هم هستند، توجهی نمی‌شود و ناگهان سر بزنگاه و در آستانه مسابقات مهم به یاد آنها می‌افتیم. امروز احسان حدادی که از سال گذشته اردوی آماده‌سازی خود را در کیش برگزار کرده است به اردوی خود پایان داد و می‌خواهد خود را برای حضور در مسابقات جهانی و لیگ الماس آماده کند.

احسان حدادی

او در فاصله چند ماه مانده به بازی‌های آسیایی تاکنون سه هزار پرتاب انجام داده و تا رسیدن به مرز پنج هزار – استاندارد – فاصله‌ای ندارد. حدادی که پس از اعتراض‌های فراوان توجه مسوولان را جلب کرد، حالا از شرایط اردوی خود راضی است و حتی عنوان کرده هیچ‌گاه توقع مالی نداشته و هدفش طلای بازی‌های آسیایی اینچئون است. اینکه احسان حدادی از شرایط خود راضی است جای خوشحالی دارد، اما آیا همه ورزش ما احسان حدادی است؟
تکلیف سایر قهرمانان چه می‌شود؟ آنهایی که نه مثل حدادی می‌توانند اسپانسر شخصی برای خود جور کنند یا با سر و صدا توجه مسوولان را به سمت خود بکشانند؟
ورزش ما فقط احسان حدادی را ندارد، هم‌اکنون وزنه‌برداران، کشتی‌گیران و… در فاصله چند ماه مانده به بازی‌های آسیایی نیازمند توجه بیشتر هستند و به عبارتی بهتر تبعیض بین ورزشکاران بدتر از بی‌توجهی به همه است.
یک بار دیگر از مسوولان فعلی ورزش کشور می‌خواهیم که ضمن توجه به احسان حدادی‌ها، به سایرین نیز نگاهی انداخته و جفا نکنند، زیرا فردا روز در بازی‌های آسیایی ما نیاز مبرمی به مدال سایرین هم داریم.

برچسب ها

یک دیدگاه در “همه ورزش ایران احسان حدادی نیست”

  1. حسین ورزش ایران همش شده احسان حدادی گفت:

    درود بر ورزشکاران استان چهارمحال بختیاری الخصوص صمیمی ها ….بدون ادعا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi