مطالب مرتبط:

خشکسالی است و با بی پولی راه را طی می کنیم

  افشین داوری، گفت : فدراسیون با بی پولی راه را طی می کند. متاسفانه در سال جاری با خشکسالی روبه روشده ایم و هیچ گونه اعتباری به فدراسیون تخصیص نیافته است.

وی ادامه داد: با وجود بی پولی تمام اردوها را خودمان برگزار می کنیم. متاسفانه سال ۹۳ را با بدهی آغاز کردیم. البته درخواست کمک مالی به وزارت ورزش و جوانان را داده ایم و امیدارم این موضوع خیلی زود محقق شود.

داوری

رئیس فدراسیون دوومیدانی با یادآوری برگزاری ۱۰ مسابقه مختلف در یک روز گفت: جمعه گذشته به طور همزمان ۹ منطقه از کشور میزبان رقابت های دختران و پسران نونهال ایران بودند. در تمام مناطق ناظران فدراسیون رقابت ها را از نزدیک پیگیری کردند تا این مسابقات هم با حساسیت بالا و جدیت پیگیری شود. در رده نونهالان در کشور شاهد ظهور استعدادهای خوبی بودیم.

داوری با بیان اینکه ۲۵ اردیبهشت تیم نوجوانان ایران برای حضور در رقابت های آسیا راهی بانکوک می شود، تصریح کرد: ۷ سهمیه برای شرکت در این مسابقات داریم. البته رکوردهای ورودی جهت شرکت در این پیکارها گذاشته ایم و اگر ورزشکارانی بتوانند به این رکوردها دست یابند، عازم تایلند خواهند شد.

وی افزود: هم اکنون ۵ دونده اعزامی مشخص شده اند. از روز سیزدهم ماه جاری ۱۵ ورزشکار وارد اردوی متمرکز می شوند و هر ورزشکاری رکوردهای لازم را ثبت کند اعزام خواهد شد. با اینکه ۷ سهیمه داریم اما امکان افزایش آن نیز وجود دارد.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “خشکسالی است و با بی پولی راه را طی می کنیم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi