مطالب مرتبط:

لیلا رجبی: اگر بلاروس بروم با مربی زن تمرین می کنم

بانوی پرتابگر وزنه المپیکی ایران می گوید شانس کسب مدال برنز در بازی های آسیایی برایش زیاد است.

لیلا رجبی ، درباره روند تمریناتش برای بازی های آسیایی اظهار کرد: با توجه به آسیب دیدگی که داشتم زمستان را استراحت کردم و از هفته جاری تمریناتم را به تنهایی در باشگاه آفتاب انقلاب آغاز کرده ام.

وی درباره اعزامش به بلاروس گفت: می خواستم از ابتدای فروردین به بلاروس بروم که این اتفاق نیفتاد و حالا هم منتظر هستم تا شرایط حضور در این اردو مهیا شود. اگر به این اردو بروم در رودن تمریناتم برای حضور در بازی های آسیایی بسیار تاثیرگذاراست.

لیلا رجبی

بانوی پرتابگر وزنه المپیکی ایران ادامه داد: اگر به بلاروس بروم با مربی زن تمرین می کنم و شرایط برایم بهتر خواهد بود. زمان کوتاهی تا بازی های آسیایی داریم و در این رقابت ها بسیار دشوار است که به رکورد خوبی برسید. یعنی برای ثبت رکوردی خوب باید حداقل یکسال با مربی ترین کرده باشید.

رجبی افزود: در بازی های اسیایی دو رقیب چینی حضور دارند که بسیار قدرتمند هستند و رقیبان سختی برایم محسوب می شوند البته باید تلاش کنم که مقابل آن ها پیروز شوم. شانس کسب مدال برنز را در این مسابقات دارم. هر چند حرفم این نیست که به مقام سومی فکر می کنم بلکه تلاش می کنم مدال خوشرنگی در این مسابقات بگیرم.

وی درباره این که آیا در مسابقات آغاز فصل شرکت می کند؟ گفت: ممکن است آغاز فصل ایران نباشم اما اگر ایران هم باشم باز مشخص نیست که به بازی های اول فصل بیایم یا خیر چون تمرینات خودم را شروع کرده ام و برای بازی های آسیایی آماده می شوم.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “لیلا رجبی: اگر بلاروس بروم با مربی زن تمرین می کنم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi