طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

دردسر رکورددار پرتاب دیسک پارالمپیک

جواد حردانی که قرار است در بازیهای پارآسیایی در ماده پرتاب نیزه، ماده غیر تخصصی‌اش به میدان برود، می‌گوید دوست دارم در این رقابت‌ها رکورد خوبی را ثبت کنم و با کسب نشان طلا به کشور برگردم.

رکورددار پرتاب دیسک پارالمپیک گفت‌ : خوشبختانه تمریناتم به خوبی در حال انجام است. قرار بود همراه با تیم‌ملی در چند مسابقه تدارکاتی شرکت کنم ولی متاسفانه به دلیل عدم هماهنگی کشورهای میزبان، به این رقابت‌ها اعزام نشدیم.

وی بیان کرد: در حال حاضر هم هیچ مسابقه برون‌مرزی‌ای تا بازیهای آسیایی اینچئون پیش رو نداریم و فقط آن چه تا این بازی‌ها پیش روی‌مان است، رقابت‌های داخلی است که تیرماه برگزار خواهد شد.

حردانی در ادامه به حذف ماده تخصصی‌اش، پرتاب دیسک اشاره کرد و گفت: به هر حال باتوجه به حذف ماده تخصصی‌ام، باید در بازیهای پارآسیایی در ماده پرتاب نیزه کار کنم که متاسفانه این موضوع برای من دردسر شده است.

جواد حردانی

وی ادامه داد: در هر صورت اکنون در حال تمرین در ماده جدید هستم تا به آن رکوردی که مورد نظر مسوولان تیم‌ملی است، برسم. در گذشته هم به صورت تمرینی در مسابقات پرتاب نیزه شرکت می‌کردم و عنوان هم کسب کرده‌ام ولی دوست دارم در مسابقات آسیایی کره‌جنوبی رکورد خوبی را در این ماده ثبت کنم و با کسب نشان طلا به کشور برگردم.

این ملی‌پوش خوزستانی درباره آمادگی‌اش عنوان کرد: در زمستان سال گذشته تمرینات بسیار خوبی داشتم و دوران بدنسازی خوبی را هم پشت سر گذاشتم و امیدوارم در ادامه هم به همین صورت باشد.

وی در پاسخ به این سوال که عدم برگزاری دیدارهای تدارکاتی پیش از مسابقات آسیایی تا چه انداره در عملکردتان تاثیرگذار است؟ گفت: تیم‌ملی برای ما برنامه دارد. متاسفانه سال‌های گذشته هم این مشکل را داشته‌ایم و کشورهای میزبان هماهنگ کار نمی‌کنند اما خوشبختانه تمریناتی که در شهر خودمان و تهران داشتیم، خوب بود و توانستیم موفق هم شویم.

حردانی خاطر نشان کرد: نزدیک به هفت، هشت ماه است که در حال تمرین هستم و می‌خواهم در ابتدا مسابقات داخلی را به خوبی پشت سر بگذارم و پس از آن هم در ورودی و انتخابی تیم‌ملی برای رقابت‌های آسیایی رکورد بسیار خوبی به ثبت برسانم و خودم را در تیم‌ملی برای شرکت در این مسابقات تثبیت کنم.

وی در ادامه درباره مشکل کمر خود که مدتی گریبان‌گیرش شده بود، گفت: خوشبختانه این مشکل کاملا بهبود پیدا کرده است و خدا را شکر به تمریناتم برگشته‌ام. در زمینه بهبودی‌ام همه، از مربیان گرفته تا مسوولان و مدیرکل ورزش و جوانان استان از من حمایت کردند.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “دردسر رکورددار پرتاب دیسک پارالمپیک”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi