طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

احسان حدادی: سال تحویل هم تمرین کردم

نایب قهرمان المپیک لندن در پرتاب دیسک با بیان این که سال گذشته، سال بسیار سختی برایش بوده است، می گوید تمرینات بسیار دشواری را در کیش پشت سر گذاشته است چون هدفش این است که رکورد کسب سه مدال طلا را در بازی های آسیایی به دست آورد.

احسان حدادی ، درباره بازدید مسوولان کمیته ملی المپیک از اردوی او در کیش اظهار کرد: این بازدید بسیار باعث خوشحالی بود و من از آقایان هاشمی و شهنازی که همیشه به من لطف داشته اند تشکر می کنم. آقای داوری هم مانند همیشه پشتیبانم بوده اند و در محل تمرینم حضور داشتند.

وی ادامه داد: این اولین بار بود که که اردویی بیرون از تهران برگزار می شد و مسوولان از آن بازدید می کردند و از تمرینات ما باخبر شدند. در این بازدید صحبت هایی درباره بازی های آسیایی انجام شد و من هم امیدوارم که بتوانم نتایج خوبی را در بازی های آسیایی بگیرم.

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن، خاطرنشان کرد: تمرینات بسیار سنگینی را در کیش پشت سر گذاشتم و روزانه ۷ تا ۸ ساعت تمرین می کردم که این زمان تمرین بسیار طاقت فرساست، به خصوص این که یک ورزشکار به تنهایی و در گرمای کیش این تمرین را انجام دهد، با این حال خوشبختانه دچار آسیب دیدگی نشدم.

حدادی خاطرنشان کرد: از هفته آینده کمی تمریناتم را سبک می کنم و می خواهم تا بازی های آسیایی به آمادگی کامل برسم تا بهترین نتیجه را بگیرم و دل مردم و مسوولان را که از من حمایت کرده اند، شاد کنم. البته تا بازی های آسیایی وقت زیاد است و فرصت دارم تا به این هدف برسم.

وی با بیان این که هفته آینده به تهران بازمی‌گردد، گفت: پس از بازگشت به تهران مشخص می شود که به مسابقه آمریکا می روم یا خیر، چون دو مسابقه در آمریکا برگزار می شود که یکی مسابقات “سن دیگو”و دیگری لیگ الماس است که دو ماه دیگر در آمریکا برگزار خواهد شد. ممکن است در مسابقه نخست شرکت نکنم و برای لیگ الماس به آمریکا بروم.

احسان حدادی

پرتابگر دیسک المپیکی ایران یادآور شد: هدف اصلی ام بازی های آسیایی و مسابقات جهانی است و سعی می کنم که بهترین نتیجه را بگیریم. همیشه سعی کرده ام که با تمام کاستی ها بسازم و معتقدم هر کسی که بیشتر تلاش کند بهترین نتیجه را می گیرد و می تواند به خوش رنگ ترین مدال برسد. من چهار ماه به دور از خانواده بودم و حتی زمان سال تحویل و سیزه بدر در تمرین حضور داشتم و به همین دلیل می خواهم بهترین نتیجه را در بازی های پیش رو بگیرم.

حدادی خاطرنشان کرد: می خواهم امسال در بازی های آسیایی رکورد دو مدال طلا را به سه طلا برسانم و در مسابقات جام جهانی تا کنون مدال های نقره و برنز داشته ام و می خواهم امسال در مراکش طلا بگیرم.

وی با بیان این که در اولین مرحله از لیگ الماس حضور پیدا می کند، به ایسنا گفت: در قطر دیسک پرتاب می کنم و امیدوارم رکورد خوبی بزنم، البته بحث رکوردشکنی نیست چون هیچ دوومیدانی کاری در آغاز فصل اقدام به رکوردشکنی نمی کند و معمولا رکوردشکنی دوومیدانی کاران در مرداد و شهریور ماه است.

حدادی درباره سالی که پشت سر گذاشت هم اظهار کرد: سال ۹۲ سال بسیار سختی برایم بود و دیگر نمی خواهم درباره اش صحبت کنم. بعضی اوقات افراد از روی عصبانیت حرف هایی می زنند که پشیمان می شوند متاسفانه سال ۹۲ اتفاقاتی که باید رخ نداد و من هم صحبت هایی را انجام دادم. حتی در مسابقات جهانی نیز شرکت نکردم و شاید تا آخر عمر ورزشی حسرت بخورم که چرا در این مسابقات شرکت نکردم اما از سوی دیگر دوست نداشتم که در مسابقات جهانی شرکت کنم و آن وقت جزو ۴ نفر هم نباشم، به همین دلیل ترجیح دادم که به این مسابقات نروم. همانطور که دیدید پس از آن در مسابقات اسلامی شرکت کردم و به حرف و حدیث هایی که می گفتند حدادی نمی خواهد برای کشورش مسابقه دهد، پایان دادم. من همیشه افتخارم این است که برای کشورم مسابقه دهم.

پرتابگر دیسک المپیکی ایران گفت: زمانی که دولت تدبیر و امید بر سر کار آمد، شرایط تغییر کرد و مسوولان به من لطف داشتند و حمایتم کردند، امیدوارم که در سال ۹۳ بتوانم جواب حامیان خود و کسانی را که پشتیبانی ام کردند در بازی ها بدهم و دست پر بازگردم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “احسان حدادی: سال تحویل هم تمرین کردم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi