طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

برای موفقیت در “اینچئون” 10 مسابقه نیاز دارم!

 

مریم طوسی، در مورد وضعیت تمرین و اردویش اظهار داشت: مدتی در گرگان تمرین می‌کردم و ادامه تمریناتم در تهران است. وضعیت نسبتا خوبی دارم و نخستین مسابقه فصل هم رقابت‌های قهرمانی کشور است که اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: متاسفانه هنوز مسابقات برون مرزی از سوی فدراسیون اعلام نشده است. امیدوارم این اتفاق زودتر بیفتد و تکلیف مشخص شود.

وی در خصوص اینکه همچنان قرار است با مربی داخلی تمرین کند، گفت: با توجه به اینکه حضور مربی خارجی در ایران منتفی شد ترجیح دادم با مربی داخلی خودم کار کنم، چون اگر قرار است با یک مربی دیگر کار کنید حداقل ۶ ماه زمان نیاز دارید تا با تاکتیک های او آشنا شوید.

موفقیت-ایران-تمرین-شرایط-بازی

رکورددار دوی سرعت بانوان ایران در خصوص اینکه برای حضور موفق در بازی های آسیایی چند مسابقه بین‌المللی لازم است، گفت: حداقل باید در ۱۰ مسابقه شرکت کنم. در صورتی که در مسابقات بیشتر شرکت کنم، استرس در بازی‌های آسایی کمتر خواهد شد.

طوسی تاکید کرد: بازی های آسیایی، المپیک در سطح آسیا است، چون همه کشورها با تمام قدرت حاضر می‌شوند و می‌خواهند مدال کسب کنند.

این دونده سرعتی ایران در خصوص امکاناتش عنوان کرد: همه رقیبانم در بهترین شرایط و امکانات در حال تمرین هستند و وضعیت ما هم مشخص است. تنها خواسته من از مسئولان ورزش این است که دغدغه های مالی ما را برطرف کنند. اکثر هزینه‌های تمرین و اردویی را خودم پرداخت می‌کنم و در این بین فدراسیون هم کمک می‌کند. هنوز پاداش سال گذشته‌ام را هم دریافت نکرده‌ام.

برچسب ها

0 دیدگاه در “برای موفقیت در “اینچئون” ۱۰ مسابقه نیاز دارم!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi