طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

بازدید مسئولان کمیته ملی المپیک از اردوی احسان حدادی در کیش

به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، کیومرث هاشمی، شاهرخ شهنازی، افشین داوری و اصغر رحیمی طی سفری چند ساعته به کیش از اردوی احسان حدادی نایب قهرمان المپیک در زمین شماره ۲ استادیوم المپیک بازدید کردند.

هاشمی در این بازدید ضمن آرزوی موفقیت برای قهرمان پرتاب دیسک کشورمان گفت: هدف ما از سفر به کیش بازدید از اردوی احسان حدادی ملی‌پوش مدال آور کشورمان بود که خود را برای حضور در رقابت‌های مختلف بین‌المللی از جمله بازی‌های آسیایی آماده می‌کند. وظیفه خود می‌دانیم در حد توان از همه قهرمانان ورزشی کشورمان حمایت کنیم و امیدواریم قهرمانان عزیزی همچون حدادی با حداکثر تمرکز و توانمندی فقط به تمرین و آماده‌سازی خود فکر کنند و کمیته هم هر چه در توان دارد در حمایت از این عزیزان انجام خواهد داد.

احسان حدادی

وی ادامه داد: باید قدرشناس ورزشکاران عزیزی بود که با تمرینات سخت و پرتلاش خود هدفی جز به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس کشورمان ندارند.

احسان حدادی ضمن تشکر از مسئولان کمیته ملی المپیک در این اردو اشاره‌ای به برنامه‌های تمرینی‌اش کرد و گفت: بدون شک حضور رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک در اردوهای تمرینی مایه دلگرمی ما می‌شود و امیدوارم که بتوانم در رقابت‌های پیش رو باز هم برای ورزش کشور موفقیت کسب کنم.

وی یادآور شد: تمرینات سخت و فشرده‌ای را پیگیری می‌کنم و تمام تلاشم افزایش آمادگی برای حضور در مسابقات پیش رو است.

در این بازدید رضا زرین جوی مدیر ورزش کیش، یاوری سرپرست اداره ورزش کیش و محمود پازوکی رئیس هئیت فوتبال کیش نیز حضور داشتند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “بازدید مسئولان کمیته ملی المپیک از اردوی احسان حدادی در کیش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi