طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

داوری: فدراسیون دوومیدانی سال پرترافیکی را پیش‌رو دارد

افشین داوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه در تعطیلات نوروز اردوهای تیم ملی دوومیدانی برگزار نشد، اظهار داشت: اکثر ورزشکاران تا ۱۵ فروردین ماه استراحت و یا در شهرهای خود به صورت اختصاصی تمرین کردند. در این میان تنها احسان حدادی در اردو حضور داشت. او در کیش تمرین کرد و اردوی آماده‌سازی‌اش تا ۲۲ فروردین ماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: احتمالا حدادی اوایل اردیبهشت ماه در مسابقات جایزه بزرگ آمریکا شرکت می‌کند، البته محمد ارزنده و کیوان قنبرزاده هم تا ۱۵ فرودین ریکاوری کردند و در ادامه مجددا وارد اردو می‌شوند.

رئیس فدراسیون دوومیدانی با بیان اینکه این فدراسیون سال بسیار پرترافیکی را پیش رو دارد، گفت: با پایان یافتن تعطیلات نوروز چند اردوی دیگر هم در مقاطع سنی مختلف برگزار می‌کنیم. امسال مسابقات متعددی در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان پیش رو داریم. مسابقات قهرمانی آسیا و جهان در ۲ رده سنی نوجوانان و جوانان، المپیک نوجوانان و بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی مهمترین رقابت‌های پیش روی ما محسوب می‌شوند

داوری

داوری یادآور شد: امیدواریم پشتیبانی خوبی از سوی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک صورت بگیرد، خصوصا دوندگان رده‌های سنی به طور جدی مورد حمایت قرار بگیرند، چرا که این نفرات پشتوانه تیم بزرگسالان هستند و باید انگیزه‌های مضاعفی داشته باشند.

وی عنوان کرد: اواخر سال گذشته اعتبارات اندکی از طرف وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به فدراسیون دوومیدانی تخصیص داده شد، البته در این بین وزارت ورزش سهم بیشتری نسبت به کمیته ملی المپیک داشت. مبلغ واریزی کمیته ملی المپیک خیلی ناچیز بود.

رئیس فدراسیون دوومیدانی با بیان اینکه در سال جدید مبلغی به حساب فدراسیون واریز نشده است، گفت: متاسفانه بدهی‌های‌ ما خیلی زیاد است. علت اصلی بدهی‌های فدراسیون هم این است که اجازه ندادیم هیچ یک از اردوهای آماده‌سازی تیم ملی برای بازی‌های آسیایی کره‌جنوبی لغو شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “داوری: فدراسیون دوومیدانی سال پرترافیکی را پیش‌رو دارد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi