مطالب مرتبط:

محمد ارزنده: مشکلات مالی سال خوبی را برایم رقم نزد

محمد ارزنده

محمد ارزنده، ملی پوش پرش طول،  گفت: اواخر سال ۱۳۹۲ برایم شیرین شد، در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا اولین مدال تاریخ دو میدانی در این ماده را کسب کردم، البته اگر مسائل مالی نداشتم نتایجی بهتر از این کسب می‌کردم.

وی ادامه داد: مشکلات مالی تنها متوجه من نبود و باید بگویم تمام ملی پوشان این مشکل را داشتند و متاسفانه این مساله به همه چیز اثر گذاشت.

ارزنده در خصوص حضورش در مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد: در مسابقات هند من رتبه چهارم را کسب کردم ولی متاسفانه روزی که با حریفانم رقابت کردم روز من نبود، با اینکه خوب تمرین کرده بودم ولی در تمام پرش‌هایم باد منفی بود و از طرفی شرایط آب و هوایی هم مطلوب نبود.

آملی پوش دو و میدانی با بیان اینکه مسابقات لیگ امسال فقط برگزار شد، گفت: لیگ امسال قوی و خوب نبود و تیم‌ها قراردادهای خوبی نبستند، مشکلاتی که پس از پایان لیگ رخ داد نباید به وجود می‌آمد، امیدوارم به سال جدید شرایط تیم‌ها بررسی شود و پیش از پیش به لیگ دو و میدانی توجه شود.

ملی پوش پرش طول  در ادامه یاد آور شد: مسابقات آسیایی اینچئون مهم‌ترین رقابت پیش روی ما در سال جاری است، البته اگر باز هم مشکل مالی داشته باشیم وضعیت تفاوتی نمی‌کند و بازهم به نتیجه دلخواه نمی‌رسیم، البته حضور ایگور پالکین در ایران نکته خیلی مثبتی است و با این مربی ۵۰ درصد راه را رفته‌ایم و مابقی راه حضور در اردوی آماده سازی و تغذیه است که باید فراهم شود.

وی تصریح کرد: من در مسابقات آسیایی دوره گذشته حضور نداشتم اما در دوحه به دلیل آسیب‌دیدگی به فینال نرسیدم.
ارزنده در پایان بیان داشت، امیدوارم سال جدید برای همه سال خوبی باشد و از همه مهم‌تر اینکه موفقیت و پیشرفت خانواده دو و میدانی چشم‌گیرتر از گذشته باشد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “محمد ارزنده: مشکلات مالی سال خوبی را برایم رقم نزد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi