مطالب مرتبط:

شانس حضور پرنده های قم در بازی‌های آسیایی

علی رضایی گفت‌: قم در بسیاری از رشته‌ها دارای دوومیدانی‌کاران با استعداد است اما در رشته‌هایی که در مسابقات برگزار شده سال ۹۲ بزرگسالان کشور موفقیت کسب کرد شانس بیشتری برای حضور در بازی‌های آسیایی دارد.

وی با بیان اینکه در رشته پرش سه‌گام ورزشکاری همچون میلاد دریساوی و در پرش با نیزه محمدمحسن ربانی فعالیت می‌کنند، ابراز کرد: دریساوی در سال ۹۲ بهترین ورزشکار پرش سه‌گام در مسابقات لیگ دوومیدانی کشور بود اما به دلیل مصدومیت نتوانست در جام بین‌المللی فجر مدال کسب کند.

دبیر هیئت دوومیدانی استان قم افزود: این دوومیدانی‌کار ارزنده دو سال قبل همراه با سایر دوومیدانی‌کاران ملی‌پوش دیگر رشته‌ها در پیکارهای بین‌المللی جام فجر درخشش خیره‌کننده‌ای داشت و سرانجام به مدال طلا دست یافت، ضمن اینکه ربانی در سال ۹۲ در این رقابت‌ها حضور داشت و طلایی شد.

میلاد دریساوی

وی اضافه کرد: در پایان رقابت‌های بین‌المللی دوومیدانی جام فجر نمایندگان کشورمان با کسب عنوان قهرمانی در بیشتر رشته‌ها و با کسب بهترین امتیاز و بیشترین مدال در مجموعه با قرار گرفتن در جایگاه نخست به کار خود در این تورنمنت بین‌المللی پایان دادند.

رضایی افزود: در حالی که این رقابت‌ها برای قم یک مدال طلا به همراه داشت و با توجه به مدال‌ها و امتیازات کسب شده، تیم کشورمان به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت، میلاد دریساوی ثابت کرد که توجه هیئت دوومیدانی قم به امر استعدادیابی تلاش ارزنده‌ای بوده و خود این قهرمان ارزنده یکی از محصولات پایگاه استعدادیابی هیئت به شمار می‌رود.

وی ابراز داشت: تیم‌های دوومیدانی در سال جدید نیز با ترکیبی از بهترین‌های این رشته که همگی از استعدادهای شناخته شده از بین نونهالان و نوجوانان مستعد دوومیدانی  قم هستند در مسابقات قهرمانی کشور حضور یافته و روند رو به رشد دوومیدانی قم را ادامه خواهند داد.

رضایی در پایان با بیان اینکه دوومیدانی قم در پرش با نیزه و پرش سه‌گام دارای شانس حضور در بازی‌های آسیایی است، اظهار داشت: میلاد دریساوی با توجه به موفقیت ارزنده‌ای که در کسب عنوان نخست و مقام قهرمانی رقابت‌های دوومیدانی جام فجر کشور داشت، یکی از نفرات تیم ملی در اردوی آماده‌سازی آتی این تیم خواهد بود، ضمن اینکه محمدمحسن ربانی در پرش با نیزه نیز شانس حضور در بازی‌های آسیایی و کسب مدال را دارد

برچسب ها

0 دیدگاه در “شانس حضور پرنده های قم در بازی‌های آسیایی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi