مطالب مرتبط:

رئیس فدراسیون دو ومیدانی: نباید انتظار معجزه داشت!

 

رئیس فدراسیون دو ومیدانی می‌گوید عملکرد دوندگان سرعت ایران در مسابقات  جهانی دو ومیدانی داخل سالن رضایت بخش بود و نباید انتظار معجزه از آنها در این مسابقات داشت.

افشین داوری  درباره‌ی عملکرد تفتیان و  قاسمی در مسابقات جهانی دو میدانی داخل سالن گفت: خوشبختانه ملی‌پوشان ما  نتیجه‌ی بسیار خوبی را در این رقابت‌ها به دست آوردند به طوری که تفتیان با این که امسال یک دوره مصدومیت را پشت سر گذاشته بود در مسابقات لهستان  نتیجه‌ی خوبی گرفت. قاسمی هم توانست رکورد ایران را بشکند و زمان خوبی را  در این مسابقات ثبت کرد.

داوری

وی با بیان این که عملکرد تفتیان و قاسمی در ۶۰ متر داخل سالن می‌تواند در  دوی صد متر آنها هم تاثیر گذار باشد افزود: دوره‌ی پیش هم قاسمی توانسته  بود در مسابقات قهرمانی جهان به نیمه نهایی برسد و حتی معتقدم اگر کمی شانس می‌آورد می‌توانست فینالیست هم شود چون دوندگانی که با زمان ۶ ثانیه و ۵۹  صدم ثانیه هم دویده بودند به فینال رسیده بودند. این در شرایطی است که  قاسمی در مقدماتی ۷۶ ثانیه و ۵۸ صدم ثانیه دویده بود و شانس حضور در فینال  را هم داشت. 

رئیس فدراسیون دو میدانی در پاسخ به این که قاسمی پیش از این عنوان کرده  بود که در مسابقات دچار استرس می‌شود افزود: بالاخره زمانی که مسابقات از  سطح بسیار بالایی برخوردار است استرس آن هم بیشتر می شود. اما به هر حال  ورزشکاران ما نسبت به قهرمانان کشورهای دیگر در میادین بین‌المللی کم  سابقه‌ترند و با این که قاسمی پیش از این سابقه حضور در مسابقات جهانی را  داشته اما نباید انتظار معجزه را در این رقابت‌ها از او داشته باشیم. او  رکورد خود و ایران را در این مسابقات شکست و نتیجه‌ی خوبی گرفت. 

داوری خاطر نشان کرد: باید منتظر بود تا در فصل جدید دو میدانی عملکرد قابل قبولی را هم از دوندگان سرعت خود مشاهده کنیم. 

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “رئیس فدراسیون دو ومیدانی: نباید انتظار معجزه داشت!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi