مطالب مرتبط:

مرثیه ای بردوومیدانی خراسان رضوی

 

 

پیشکسوت دوومیدانی خراسان:

به نام خدا

خبر انتصاب آقای فخریان به عنوان سرپرست هیات دو ومیدانی خراسان رضوی که به احتمال زیاد هم در مجمع انتخابات رییس هیات خواهد شد. این شایبه را در اذهان به وجود  می آورد که دوو میدانی خراسان را چه شد؟! که امروز نه از نام آورانش نام و نشانی است ونه از خاک خوردگان و عرق ریزان پیست رد ونشانه ای تا در جایگاه  پذیرش ریاست هیات دوومیدانی استان قرار گیرند. استاد صابری- آله طه- باغبانباشی – سرهنگ پرویزی- رسول میری و دیگر بزرگانی که در این رشنه زحمت کشیده اند حضور دارند و ومایه مباهات خراسانند .   با کدامین شور ومشورت ؟! با کدامین جلسه هم اندیشی و هم فکری؟ ازاین پیران دیر جامعه دو ومیدانی و مربیان و قهرمانان نظر خواهی شده و آنگاه سرپرست انتصاب شده؟!

آیا زمان آن سپری نشده که بدعتی را که مسوولین  قبلی هیات بنیان نهاده اند در تعیین فرد و افرادی که فقط هم خط و همسو با نقطه نظراات خود این آقایان باشند از بین برود و فردی شایسته از خانواده دوومیدانی هیات دوومیدانی استان را هدایت نماید و از دلسوزان واقعی در جایگاه های خود استفاده کند و زمان آن فرا نرسیده که کوتوله های دو ومیدانی خراسان و آنان که خود را به دوومیدانی چسبانیده اند و آویزان آن هستند کنار گذاشته شوند  .

دوومیدانی خراسان رضوی

واقعا تجربه حضور آقای وحدتی که بر همین روش و شیوه به سرپرستی و ریاست هیات رسید.چه نتیجه و ثمره ای داشت که حضور آقای فخریان داشته باشد. اگر حضور این آقایان به صرف جذب جمایت کننده مالی ( اسپانسر) که در چهار سال حضور آقای وحدتی چهار نخود نتوانستند حمایت کننده جذب کنندوامسال در رده بزرگسالان تیمی از استان در لیگ دوومیدانی حضور نداشتیم و ورزشکاران مستعد وملی پوش ما بدون تیم ماندند و و تنها  نظاره گر مسابقات لیگ سال۱۳۹۲ بودند ودر حسرت  شرکت در مسابقه ماندند.

در ثانی خراسان که به لحاظ  زیر ساخت ها و پیست ها و سالن دوومیدانی می تواند منیع در آمد خوبی برای تعمیم و گسترش دوومیدانی باشد نه اینکه تیم ها در این مدت(چهار سال ریاست آقای وحدتی) اعزام نمی شدند به بهانه نبود یا کمبود اعتبارات.

تا این تفکر به ورزش دوومیدانی حاکم باشد که سرپرست و رییس هیات باید تابع نظرات رییس فدراسیون باشد ؟!

و رای رییس هیات  در جهت تایید عملکرد چناب رییس فدراسیون قرار گیرد. هر کس از نمد گسترده کلاه وقبایی برای خود بدوزدو جامعه دوو میدانی خنثی و بی تفاوت از حضور آقایانی که لااقل  اگر نگوییم از کلیت ورزش اما می توانیم بگوییم الفبای دو ومیدانی را نمی دانند باید برای دو ومیدانی مرثیه ای بخوانیم. که امروزه نه قهرمانی پر آوازه در تیم ملی ونه مدال آورانی آسیایی داریم ؟! چه رسد به مقام های جهانی وکسب ورودی المپیک  که با این بی برنامه بودن ونابسامانی میسر نگردیده و نخواهد گردید. وتک ستاره هایی چون تفتیان حاصل تلاش مربیان شهرستانی است نه عملکرد و بر نامه ریزی هیات استان . آیا اقای فخریان  می تواند به امور هیات دوومیدانی استان رسیدگی کنند ویا چون سلف ناخلف خود زمام امور را در اختیار کادر هیات فعلی خواهد سپرد.آیا قحط الرجال است و هیچ کس در بین دو ومیدانی کاران خراسان نبود که این مسوولیت را قبول کند؟؟؟!!! باید مرثیه ای بر دو ومیدانی خراسان سرود.

پیشکسوت دوومیدانی خراسان

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “مرثیه ای بردوومیدانی خراسان رضوی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi