طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

هیات دو و میدانی خراسان رضوی، همچنان بدون سرپرست

 

 هفت هیات در صف انتظار هستند

پورتقی در خصوص تعداد هیات‌های در صف انتظار برگزاری مجمع گفت: هیئت‌های رزمی، بولینگ و بیلیارد، ژیمناستیک، شطرنج، دو و میدانی، هندبال و بسکتبال هیات‌هایی هستند که نیاز به رسیدگی سریع‌تر دارند و منتظر تعیین زمان انتخابات رییس خود هستند.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا حکم سرپرستی وی برای هیات دو و میدانی استان آمده است یا خیر، عنوان کرد: در ابتدا هیچ مشکلی نبود و حتی از سوی اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون موافقت نهایی صورت گرفته بود اما ۲ یا ۳ نفر از نامزدهای احراز ریاست هیات، از این خبر اظهار ناراحتی کرده و عنوان کردند چرا شخص سرپرست از بین نامزدها، انتخاب نشده است.

دوومیدانی

ثبت نام جدید انتخابات هیات دو و میدانی برگزار خواهد شد

پورتقی ادامه داد: به همین دلیل از داخل استان به مشکل برخوردیم و همچنان وضعیت نامعلوم است. در واقع فلسفه آمدن من به هیات دو و میدانی نیز این بود که تنش ایجاد شده بین اداره کل و فدراسیون را از بین ببرم که دوباره در زمینه‌ای دیگر به مشکل برخوردیم.

کارشناس مجامع اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی یادآور شد: با توجه به اینکه حدود ۸ ماه از زمان ثبت‌نام نامزدهای ریاست هیئت دو و میدانی استان گذشته است امکان دارد تا ثبت‌نام جدیدی برای حضور کاندیداها صورت گیرد اما به طور قطع تا پایان سال ۹۲ نخواهد بود.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “هیات دو و میدانی خراسان رضوی، همچنان بدون سرپرست”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi